Zamiast kostiumów teatralnych, maski ochronne. Teatr Polski w Bydgoszczy dołącza do akcji [FOTO]

  • 24.03.2020, 18:46
  • KB
Zamiast kostiumów teatralnych, maski ochronne. Teatr Polski w Bydgoszczy dołącza do akcji [FOTO] fot.: Ola Rzęska
Na co dzień tworzą kostiumy na scenę, dziś szyją maseczki ochronne – Teatr Polski w Bydgoszczy przyłącza się do akcji „Bydgoszcz szyje maski dla medyków”. Ponad 100 maseczek wykonanych przez krawcowe bydgoskiego Teatru trafi do szpitali z regionu.

Maseczki są tworzone według wzoru, który pozwala na włożenie do nich wkładu chroniącego. Produkcja trwa. W najbliższym czasie, gotowe maseczki zostaną przekazane koordynatorom akcji, aby materiały ochronne trafiły do najbardziej potrzebujących ośrodków zdrowia.

Informacje o udziale w akcji są dostępne na Facebooku, w grupie „Bydgoszcz szyje maski dla medyków” - https://www.facebook.com/groups/BydgoszczSzyjeMaski/

KB

Zdjęcia (6)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe