Na wybranych bydgoskich osiedlach pojawią się nowe pojemniki na śmieci

  • 22.03.2020, 13:59
  • KB
Na wybranych bydgoskich osiedlach pojawią się nowe pojemniki na śmieci RM
Na osiedlach: Nowy Fordon, Bydgoszcz Wschód-Siernieczek-Brdyujście, Bielawy, Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto, Smukała-Opławiec-Janowo, Piaski, Czyżkówko, Okole, Flisy, Osowa Góra, odpady będzie odbierała firma Firma PHU Komunalnik Sp. z o.o.

Firma PHU Komunalnik Sp. z o.o., która zgodnie z rozstrzygniętym postępowaniem przetargowym będzie odbierała odpady komunalne na wymienionych osiedlach, rozpoczyna rozstawianie nowych pojemników. Odbiór odpadów przez firmę rozpocznie się 1 kwietnia 2020 r. Po ostatnim, marcowym odbiorze odpadów komunalnych prosimy o korzystanie z nowych pojemników.

Nowe harmonogramy odbioru odpadów będą sukcesywnie dostarczane przez firmę Komunalnik do Państwa skrzynek. Jednocześnie urząd miasta informuje, że terminy wywozu odpadów komunalnych pozostaną bez zmian.

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe