"Znani - Bezimiennym Zwierzętom". Licytacja dla zwierząt ze schroniska

  • 30.11.2016, 14:12 (aktualizacja 30.11.2016, 15:22)
  • Katarzyna Beszczyńska
"Znani - Bezimiennym Zwierzętom". Licytacja dla zwierząt ze schroniska… KB archiwum
Znany i lubiany przez bydgoszczan Zdzisław Pruss, weźmie udział w specjalnej akcji, która ma na celu pomóc zwierzętom z bydgoskiego schroniska.

Aukcja  „Znani - Bezimiennym Zwierzętom”, Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Bydgoszczy Rafała Bruskiego

Organizowana przez Schronisko dla Zwierząt w Bydgoszczy i OTOZ Animals, Oddział Kujawsko Pomorski, odbędzie się 4 grudnia 2016 r. od godziny 17.00, w Soda Club & Lounge Bar. Imprezę poprowadzi powszechnie lubiany i znany z ciętego dowcipu oraz z błyskotliwej inteligencji bydgoski poeta i satyryk Zdzisław Pruss.

Przedmioty podarowane przez znane osoby będą z pewnością  stanowiły obiekty pożądania dla licytujących je osób. Zlicytujemy  między innymi; dzieła sztuki, porcelanę, rośliny, vouchery do restauracji, zaproszenia  na imprezy, bilety wstępu do przybytków kultury etc.

Zysk z aukcji dedykowany jest bezdomnym zwierzętom, pensjonariuszom Schroniska. Pragniemy zapewnić zwierzętom możliwość przebywania w godnych warunkach w oczekiwaniu na nowe domy i kochających właścicieli.

- Zapraszając do świetnej zabawy, liczymy na hojność darczyńców i licytujących, hojność która może odmienić los bezdomnego zwierzęcia. Środki z ubiegłorocznej Aukcji przeznaczono na zakup specjalistycznej karmy i leków dla naszych podopiecznych. - Podkreślają organizatorzy.

 

Katarzyna Beszczyńska

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe