Za nami kolejne spotkanie biznesowe [FOTO, WIDEO]

  • 25.02.2020, 14:54
  • KB
Za nami kolejne spotkanie biznesowe [FOTO, WIDEO] JAcademy
Klub Biznesu JAcademy po raz kolejny udowodnił, że spotkania w interesach nie muszą być nudne. Dużo lepiej rozmawia się i negocjuje podczas wspólnego posiłku. 18 lutego 2020 r. w hotelu Holiday Inn, odbyła się kolacja biznesowa, podczas której wielu firmom udało się nawiązać pozytywne relacje.

JAcademy Business Club Bydgoszcz znany był do tej pory z organizacji śniadań biznesowych dla firm. Od jakiegoś czasu, zarząd JAcademy zdecydował się nieco zmienić formułę dotychczasowych spotkań. Zamiast porannych śniadań zainteresowani mogą porozmawiać o interesach w bardziej sprzyjających warunkach - podczas kolacji. 

Taka forma okazała się strzałem w dziesiątkę. Frekwencja dopisała, a do klubu dołączyła kolejna firma: AMS Perfekt Serwis.

Spotkanie podzielone było na dwie części. Pierwsza merytoryczna służyła m.in. omówieniu najważniejszych wydarzeń klubowych oraz interesów, które udało się zrealizować. Drugim etapem była kolacja oraz wspólne rozmowy klubowiczów na temat swoich oczekiwań oraz tego, co mogą zaoferować innym firmom i partnerom biznesowym.

Spotkania tego typu to nie tylko biznes. To przede wszystkim mile spędzony czas w doskonałej atmosferze, pozwalający zdobyć kontakty oraz umożliwiający wzmocnienie pozycji własnego biznesu. Do Klubu dołączyć mogą zainteresowani reprezentujący różne branże. 

Każda firma obecna podczas kolacji ma okazję zaprezentować ofertę swojej firmy oraz to jakich kontaktów biznesowych poszukuje.

O spotkaniach Klubu Biznesu pisaliśmy już niejednokrotnie. Zachęcamy do odwiedzin profilu klubu w portalu społecznościowym Facebook, Znajdziecie tam dokładnie informacje o tym, czym obecnie zajmuje się ta organizacja oraz, jakie są jej dalsze plany. 

Warto wiedzieć, że Klub Biznesu to organizacja non-profit, która powstała z pasji, a także chęci pomocy młodym uzdolnionym - myślącym o karierze piłkarskiej. 

Pomysłodawcy postanowili połączyć przyjemne z pożytecznym, dlatego też zachęcamy do odwiedzin strony JAcademy, na której znajdziecie wszelkie informacje. 

 

 

 

KB

Zdjęcia (36)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe