Otworzą dojazd na oś. Leśne

  • 21.02.2020, 13:37
  • KB
Otworzą dojazd na oś. Leśne fot. ilustracyjna
Jak podaje ZDMiKP, w najbliższy poniedziałek tj. 24 lutego br. około godziny 10.00 ruch pojazdów pod wiaduktem w ciągu Armii Krajowej zostanie przywrócony (ul. Modrzewiowa).

Jednocześnie zostanie zamknięta „zawrotka" umożliwiająca przejazd z nitki wschodniej ul. Wyszyńskiego na zachodnią – ten manewr będzie można wykonywać jak dawniej, właśnie poprzez łącznicę.

Nie będzie również wolno zawracać na łącznicy i zlikwidowany zostanie zjazd z niej na wiadukt. Tym samym zostaną przywrócone zasady ruchu obowiązujące jeszcze przed remontem.

W związku z prowadzonymi pracami nadal zamknięte będą pojedyncze pasy ruchu na obu wiaduktach. Dodatkowo nie będzie udostępniony chodnik dla pieszych pod obiektem w ciągu Armii Krajowej. Zbliża się bowiem termin rozbiórki starego (nieczynnego) wiaduktu nad torami PKP sąsiadującego z czynnymi wiaduktami drogowymi. Inwestycję będzie realizować PKP.

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe