Nagrody dla najbardziej aktywnych użytkowników BRA

  • 28.11.2016, 14:00
  • Katarzyna Beszczyńska
Nagrody dla najbardziej aktywnych użytkowników BRA KB
Dziś (28 listopada) Prezydent Bydgoszczy, Rafał Bruski wręczył nagrody dla najbardziej zaangażowanych użytkowników roweru miejskiego.

Prezydent wręczył voucher osobie, która dokonała milionowego wypożyczenia roweru miejskiego. Nagrodzona została także osoba, która ma największą liczbę wypożyczeń w naszym mieście.

Największą liczbę wypożyczeń - zanotował Pan Sylwester Włoch. Milionowym wypożyczającym okazał się Pan Wojciech Hertmanowski.

Warto wiedzieć, że z BRA korzysta już 35 tys. użytkowników. W samym wrześniu w systemie zarejestrowało się 425 nowych osób, a liczba wypożyczeń sięgnęła niemal 5 tys.

Rower funkcjonuje już drugi sezon, tj. od 1 kwietnia 2015 roku. W skład systemu wchodzi 37 stacji i 395 rowerów. BRA zmienił przestrzeń miejską i sposoby zachowań transportowych mieszkańców.

W mieście z bogatą tradycją rowerową system BRA odbudował modę na poruszanie się jednośladem, jako ekologicznym, tanim i wygodnym środkiem transportu. Bydgoszcz zajęła także bardzo wysokie miejsce w rywalizacji pomiędzy rowerowymi drużynami z różnych miast w European Cycling Challenge.

Bydgoszcz posiada:
37 – samoobsługowych i całodobowych stacji liczy obecnie BRA
20 – minut wynosi czas bezpłatnego korzystania z roweru
Najpopularniejsze stacje: Plac Wolności, ul. Mickiewicza, Dworzec PKP, Rondo Grunwaldzkie.
Najpopularniejsze trasy w obie strony: Trasa Uniwersytecka –Magnuszewska, Myślęcinek – Stadion, Skorupki–Ugory.

Katarzyna Beszczyńska

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe