Zaproszenie na XIII Bliny Prawosławne

  • 20.02.2020, 07:01
  • KB
Zaproszenie na XIII Bliny Prawosławne Materiały prasowe
Parafia Prawosławna pw. św. Mikołaja Cudotwórcy w Bydgoszczy zaprasza na XIII Bliny Prawosławne, które odbędą się, 22 lutego 2020 roku o godzinie 17.00 w auli Bydgoskiej Szkoły Wyższej, mieszczącej się przy ul. Unii Lubelskiej 4C.

„Bliny” nawiązują do odbywających się w Bydgoszczy przedwojennych spotkań emigracji rosyjskiej organizowanych w ostatni tydzień karnawału.

Biesiada będzie czasem radości i śpiewu dzięki oprawie muzycznej w wykonaniu chóru Katedry Prawosławnej pw. św. Aleksandra Newskiego w Łodzi, oraz zespołu „Szmaragdy” z Bydgoszczy.

Odbędzie się także degustacja blinów przygotowanych przez parafian.

Wstęp wolny!

Serdecznie zapraszamy!

KB

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe