Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Spotkanie z dr. Michałem Krajskim w Bydgoszczy

Klub imienia Romana Dmowskiego - Oddział Bydgoszcz zaprasza na spotkanie z doktorem Michałem Krajskim, historykiem filozofii, pisarzem i publicystą. Tematem spotkania będzie książka dr Krajskiego pt. "Rewolucja charyzmatyczna".
Spotkanie z dr. Michałem Krajskim w Bydgoszczy

Autor: Materiały prasowe

Jak pisze sam autor: "Książka, którą trzymacie Państwo w rękach, opowiada o tym, jak od lat dokonuje się w Polsce cicha rewolucja charyzmatyczna, protestancka i masońska, która ma na celu uczynienie z wiary katolickiej nowego ezoterycznego chrześcijaństwa przyszłości. Dokonuje się ona nie tylko przy biernej postawie wielu kapłanów i biskupów, ale przy czynnym współudziale wielu z nich. Publikacja ma zatem charakter demaskatorski i informacyjny.


Wiele osób może mieć mi za złe, że wypowiadam się krytycznie o hierarchach i duchowieństwie. Jeszcze parę lat temu nie zdecydowałbym się na to, tym bardziej, że każdy kapłan to dla mnie, zgodnie z tradycyjną nauką katolicką, alter Christus – „drugi Chrystus”. Jednak sytuacja, w której znajduje się obecnie Kościół jest dramatyczna i niestety, jak głośno mówią nawet ostatni papieże, największe krzywdy odbiera on od swoich dzieci.

W tym wypadku nie pozostaje nam nic innego, niż upomnieć się o naszą Matkę Kościół i krytykować nawet tych, którzy powinni być jej najwierniejszymi sługami. Nie powinno to nas dziwić, bo w gronie dwunastu Apostołów był także Judasz, którego zresztą powołał nasz Pan, Jezus Chrystus. I dzisiaj nowi judasze sprzedają Go za garść srebrników przez swoje celowe działanie, ale i przez bierność. Zróbmy wszystko, aby kiedyś i nas, na Sądzie Ostatecznym, nie zaliczono do tego grona."

Spotkanie odbędzie się w piątek, 21 lutego o godz. 18:00 w Bydgoskim Domu Technika NOT przy ul. Gotowskiego 6 - sala 202, II piętro.

 

https://www.facebook.com/events/221536035531430/

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

POGODA
STARY RYNEK

Reklama
Reklama
Reklama Zobacz dane na żywo!
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Danuta Treść komentarza: Dziękuję, że mogłam uczestniczyć w tak magicznym spotkaniu. Data dodania komentarza: 19.06.2026, 14:20 Źródło komentarza: Fotografia, literatura, Portugalia i muzyka. Wyjątkowy wieczór Piotra Jakuba Karcza w Bibliotece Londynek Autor komentarza: Ola Treść komentarza: A były jakieś "finanse" czy tajemnica wojskowa? Data dodania komentarza: 16.06.2026, 21:30 Źródło komentarza: Sporty Walki: Student Wyższej Szkoły Gospodarki Mistrzem Wojska Polskiego w Judo Autor komentarza: Kanu Treść komentarza: Gratulacje Data dodania komentarza: 16.06.2026, 09:11 Źródło komentarza: Sporty Walki: Student Wyższej Szkoły Gospodarki Mistrzem Wojska Polskiego w Judo Autor komentarza: Kanu Treść komentarza: Gratulacje dla wszystkich zawodniczek i zawodników za godne reprezentowanie swoich uczelni. Powodzenia w kolejnych zawodach! 💪🥋🏆 Data dodania komentarza: 16.06.2026, 09:08 Źródło komentarza: Akademickie Mistrzostwa Polski w Judo 2026: Politechnika Białostocka gospodarzem zawodów 21–22 marca Autor komentarza: Kamil Treść komentarza: A są Mistrzostwa NATO? Data dodania komentarza: 16.06.2026, 06:54 Źródło komentarza: Sporty Walki: Student Wyższej Szkoły Gospodarki Mistrzem Wojska Polskiego w Judo Autor komentarza: Flo Treść komentarza: Szymon -tak dalej !! Data dodania komentarza: 15.06.2026, 14:29 Źródło komentarza: Sporty Walki: Student Wyższej Szkoły Gospodarki Mistrzem Wojska Polskiego w Judo
NAPISZ DO NAS

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas.

Reklama