Walentynkowa ławeczka w Myślęcinku

  • 06.02.2020, 09:38
  • KB
Walentynkowa ławeczka w Myślęcinku fot. ilustracyjna
Zbliża się dzień św. Walentego. 14 lutego "Projekt Ławeczka" stworzy w Myślęcinku miejsce, na którym zostaną wygrawerowane imiona zakochanych par.

Organizatorzy sami są szczęśliwie zakochani i wiedzą, jakie to uczucie, dlatego chcieliby podzielić się szczęściem z innymi. W związku z tym zachęcamy do wzięcia udziału w akcji.

Każdy zakochana para, która chce, aby to właśnie ich imiona pojawiły się na specjalnej Ławeczce Zakochanych, w Leśnym Parku Kultury i Wypoczynku "Myślęcinek", wystarczy, że wpisze lub oznaczy w komentarzu zakochaną osobę na walentynkowym poście w profilu facebookowym projektu ławeczka.

Na oparciu Walentynkowej Ławeczki wygrawerowanych będzie tyle imion zakochanych par, ile się tylko zmieści, a jeżeli będzie ich za dużo, odbędzie się losowanie. Wpisy trwają do niedzieli 9 lutego 2020 do godz. 23:59. Dodatkowo od dziś można wybrać miejsce, gdzie będzie stała Ławeczka, zakochanych.

Więcej o akcji:

https://www.facebook.com/laweczka.bydgoszcz/

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe