Rozbudowa i modernizacja WiMBP. Weź udział w konsultacjach

  • 03.02.2020, 14:54
  • KB
Rozbudowa i modernizacja WiMBP. Weź udział w konsultacjach Wizualizacja/ archiwum UM
Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Bydgoszczy serdecznie zaprasza na konsultacje społeczne dotyczące modernizacji i rozbudowy Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej im. dr. Witolda Bełzy w Bydgoszczy, a także poszerzenia oferty działań edukacyjno-kulturalnych!

Zapraszamy wszystkich mieszkańców, którzy troszczą się o rozwój swojego regionu w zakresie polepszenia dostępu do oferty kulturalnej w Bydgoszczy do udziału w spotkaniu konsultacyjnym dotyczącym modernizacji i rozbudowy Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej, a także planowanych działań edukacyjno-kulturalnych.

Zachęcamy do udziału w konsultacjach społecznych, które dają możliwość wpływu na ostateczny kształt projektowanego budynku biblioteki, a także propozycji wzbogacenia oferty edukacyjno-kulturowej, w tym także do mniejszości narodowych i grup wykluczonych. Liczymy na Państwa aktywny udział w procesie konsultacji społecznych.

Planowane przedsięwzięcie jest realizowane celem udziału w konkursie o pozyskanie funduszy norweskich z programu „Kultura” Działanie 1. Poprawa zarządzania dziedzictwem kulturowym Poddziałanie 1.1. Restauracja i rewitalizacja dziedzictwa kulturowego dla przedsięwzięcia pn. Droga do Nowoczesności-prace konserwatorsko-remontowe  w zabytkowych budynkach Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej im. dr. W. Bełzy w Bydgoszczy.

10.02.2020 r. /poniedziałek/ godz. 18.00

Biblioteka Główna, Stary Rynek 24

Więcej informacji na temat zaplanowanego spotkania konsultacyjnego można uzyskać pod numerem telefonu: 52 33-99-227.

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe