Wyposażenie Hotelu Brda na sprzedaż

  • 24.01.2020, 21:38
  • KB
Wyposażenie Hotelu Brda na sprzedaż fot.: ME
Hotel Brda, który został zamknięty w grudniu 2019 obecnie sprzedaje swój długoletni dobytek. Kupić można wszystko, co znajdowało się w 200 pokojach, czyli m.in. szafy, fotele, łóżka, czy lampy.

Asortyment z hotelu cieszy się sporym zainteresowaniem, a wyprzedaż będzie trwała aż do jego wyczerpania. 

Przypomnijmy, że budynek ma przejść metamorfozę, a co za tym zmieni się jego przeznaczenie. 

Wiadomo, że w 2019 złożono w Urzędzie Miasta wniosek o zmianę charakteru obiektu na budynek mieszkalny z funkcją usługowo-handlową na parterze. Budynek ma być rozbudowany i podwyższony o 1 piętro. 

Inwestycja będzie obiektem nowoczesnym o charakterystycznym i ciekawym wyglądzie, ma też doskonale wpisać się w architekturę centrum miasta. Budynek zostanie przebudowany na elegancki apartamentowiec i zyska nowe życie. 

 

KB

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe