Sprawdź zmiany w organizacji ruchu w centrum miasta na czas bydgoskich uroczystości

  • 16.01.2020, 13:42
  • KB
Sprawdź zmiany w organizacji ruchu w centrum miasta na czas bydgoskich… UMB
W związku z bydgoskimi uroczystościami związanym z 100 rocznicą powrotu Bydgoszczy do macierzy, od 17 do 20 stycznia 2020 roku - wprowadzone zostaną zmiany w organizacji ruchu na Starym Mieście.

Już w piątek (17 stycznia) o godzinie 17:00 zamknięty zostanie parking po południowej stronie ul. Grodzkiej. W sobotę po południu nie będzie możliwości parkowania m.in. przy Młynach Rothera oraz na wielu ulicach przyległych do Starego Rynku. Najwięcej zmian należy się spodziewać w niedzielę, 19 stycznia od godziny 8.00.

Nastąpi zamknięcie ul. Jana Kazimierza, ul. Batorego, ul. Jezuickiej, ul. Farnej, ul. Malczewskiego, ul. Niedźwiedzia, a także ul. Długiej, od ul. Wąskiej do ul. Podwale, ul. Zaułek, ul. Ku Młynom i ul. Przyrzecze. Wjazd w zamkniętą strefę będzie możliwy wyłącznie dla wybranych uczestników ruchu drogowego.

W poniedziałek, 20 stycznia około południa należy spodziewać się czasowego wstrzymania ruchu w obrębie ul. Farnej, ul. Jezuickiej i ul. Malczewskiego – na czas przejścia uczestników mszy świętej w Katedrze na płytę Starego Rynku, gdzie zaplanowano oficjalne obchody z ceremoniałem wojskowym. Więcej szczegółowych informacji znajduje się na stronie ZDMIKP.

Z najważniejszymi wydarzeniami w trakcie obchodów 100. rocznicy powrotu Bydgoszczy do Polski można zapoznać się w tekście „Poczujmy wspólnie ducha bydgoskiej wolności”.

Szczegółowy program dostępny jest TUTAJ.

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe