Mieszkańcy mogą mieć wpływ na rozwój Bydgoskiego Budżetu Obywatelskiego

  • 16.01.2020, 09:49
  • KB
Mieszkańcy mogą mieć wpływ na rozwój Bydgoskiego Budżetu Obywatelskiego… BBO
Zapraszamy do udziału w spotkaniu, które odbędzie się w ramach konsultacjach społecznych dotyczących rozwoju programu Bydgoski Budżet Obywatelski. Chcemy poznać opinie mieszkańców o minionej edycji programu i oczekiwania związane z funkcjonowaniem budżetu obywatelskiego w kolejnym roku.

Kiedy? 10 stycznia – 31 stycznia 2020r.

Kto może brać udział w konsultacjach? Konsultacje mają zasięg ogólnomiejski. Mogą wziąć w nich udział wszyscy mieszkańcy Bydgoszczy.

Więcej informacji na stronie Bydgoskiego Budżetu Obywatelskiego: www.bdgbo.pl

Wypełnij ankietę elektronicznie: www.bydgoszcz.pl/bbo

W ramach konsultacji w sprawie rozwoju BBO, zaplanowaliśmy kilka działań, które pozwolą lepiej poznać zdanie bydgoszczan na temat dotychczasowych zasad i wypracować ewentualne rozwiązania w nowej edycji programu. Jeżeli mieszkańcy chcą mieć na nie wpływ, mogą przyjść na spotkanie w ramach konsultacji.

- 22 stycznia (środa) – spotkanie z mieszkańcami oraz organizacjami pozarządowymi, godz. 17:00, Bydgoskie Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu. Zachęcamy do zgłaszania swojego udziału w spotkaniu na adres [email protected] lub telefonicznie pod nr 52 5858 962.

O nowej edycji Bydgoskiego Budżetu Obywatelskiego będziemy rozmawiać także z Młodzieżową Radą Miasta Bydgoszczy, Radami Osiedli czy Bydgoską Radą Seniorów.

Ankieta

W ankiecie mieszkańcy odpowiedzą na kilka pytań dotyczących m.in. ograniczeń wiekowych podczas zgłaszania projektów i głosowania, zadań, które nie powinny być realizowane w Bydgoskim Budżecie Obywatelskim czy możliwości zmian w realizacji małych projektów społecznych.

Gdzie można wypełnić ankietę?

Wypełnioną ankietę będzie można wrzucić do urny w Urzędzie Miasta Bydgoszczy (w ratuszu przy ul. Jezuickiej 1 lub na ul. Grudziądzkiej 9-15). Ankiety dostępne będą także w filii Urzędu Miasta Bydgoszczy w centrum handlowym Zielone Arkady.


Wypełnij ankietę w Internecie

Zachęcamy do wyrażenia swojej opinii za pośrednictwem internetowej ankiety dostępnej na stronie www.bydgoszcz.pl/bbo

Więcej informacji na temat Bydgoskiego Budżetu Obywatelskiego znajduje się:

Na Facebooku www.facebook.com/bdgbo

Na stronie www.bdgbo.pl

Więcej informacji na temat Bydgoskich Konsultacji znajduje się:

Na Facebooku www.facebook.com/bydgoskiekonsultacje

Na stronie www.bydgoskiekonsultacje.pl


Do pobrania:

- Dotychczasowe zasady BBO

- Ankieta w formacie WORD

- Plakat

- Zarządzenie dotyczące przeprowadzenia konsultacji

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe