Za nami obchody 100-lecia powstania klubu KP Polonia Bydgoszcz

  • 14.01.2020, 15:43
  • KB
Za nami obchody 100-lecia powstania klubu KP Polonia Bydgoszcz KWP Bydgoszcz
Funkcjonariusze z Komisariatu Policji Bydgoszcz-Szwederowo mł.asp. Maria Madejska i sierż. sztab. Adrian Cieślewicz uczestniczyli w imprezie z okazji 100-lecia powstania klubu KP Polonia Bydgoszcz, które odbyło się w Hali Widowiskowo-Sportowej Łuczniczka. Wydarzenie miało charakter edukacyjny i połączone było z turniejem piłki nożnej chłopców z rocznika 2011 i młodszych.

Turniej miał na celu uczczenie okrągłej rocznicy powstania klubu, ale przede wszystkim przekazania młodym ludziom zasad panujących w społeczeństwie.

Stoisko przygotowane przez funkcjonariuszy służyło przekazaniu tej wiedzy oraz podstawowych zasad bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Przedstawiciele Policji wręczali uczestnikom odblaski w ramach akcji "Świeć przykładem" oraz udzielali wskazówek dotyczących zwiększenia bezpieczeństwa pieszych.

KB

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe