Dzięki Waszej pomocy Julka poleci na operację do Bostonu. Zebrano dwa miliony złotych

  • 10.01.2020, 14:43
  • KB
Dzięki Waszej pomocy Julka poleci na operację do Bostonu. Zebrano dwa miliony złotych #sercejulki
Pięciomiesięczna Julka, u której jeszcze przed narodzinami wykryto 5 cm guza w sercu przejdzie kosztowną operację w Bostonie. Dzięki zbiórce i zaangażowaniu bardzo wielu osób udało się zebrać dwa miliony złotych. Rodzina nie kryje wzruszenia i dziękuje wszystkim, którzy włączyli się w tę akcję.

- To wszystko wyłącznie dzięki Wam, Nasi Aniołowie! Na starcie myśleliśmy, że uda nam się podziękować każdemu z Was z osobna. Dziś jednak na samej zrzutce mamy 18,5 tys. Julkowych Aniołów, w grupie @Licytacje dla Julki 25 tys. użytkowników, a na FB Serce Julki prawie 6,5 tys. osób.

Wsparcie płynie do nas od dalszych i bliższych znajomych, od bydgoszczan, od całej Polski, naszych rodaków przebywających za granicą oraz obcokrajowców. Wszystkim razem i każdemu z osobna z głębi naszych serc dziękujemy - tak szczerze i radośnie jak uśmiecha się do nas Julka! - Czytamy na profilu #SerceJulki.

Przypomnijmy, że zbiórka była planowana na cztery tygodnie – do 15 stycznia. Nikt jednak nie spodziewał się, że całą kwotę uda zebrać się wcześniej. Teraz pozostaje nam wspierać duchowo Julkę i jej rodzinę. Operacja zaplanowana jest na 19 lutego. 

Warto wiedzieć, że akcja nie została jeszcze zakończona. Nadal można wpłacać pieniądze na wsparcie całego procesu leczenia Julki, także po operacji.

https://zrzutka.pl/sercejulki.

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe