Ratusz zaprasza do udziału w konkursach promujących Bydgoszcz

  • 09.01.2020, 12:37
  • KB
Ratusz zaprasza do udziału w konkursach promujących Bydgoszcz fot. ilustracyjna
Masz pomysł na ciekawe wydarzenie? Chcesz z nami promować Bydgoszcz? Zapraszamy do wzięcia udziału w 3 miejskich konkursach promocyjnych: „Bydgoszcz Zaprasza”, „Bydgoszcz. Dzieje się” i „Ambasador Marki Aktywna Bydgoszcz”. Na zgłoszenia czekamy do 10 lutego.

„Bydgoszcz Zaprasza” to konkurs, w którym przede wszystkim czekamy na projekty promujące nasze Miasto poza jego granicami. Mogą to być zarówno wydarzenia, akcje, inicjatywy podejmowane poza Bydgoszczą oraz takie, które odbędą się w naszym mieście, ale swoim zasięgiem będą nas promować na zewnątrz. W tym konkursie można otrzymać maksymalnie 100 000 zł dofinansowania

„Bydgoszcz. Dzieje Się” to konkurs o charakterze lokalnym. Chodzi głównie o inicjatywy kierowane bezpośrednio do mieszkańców, które jednocześnie budować będą lokalną tożsamość. Maksymalne dofinansowanie wynosi 30 000 zł.

Konkurs o tytuł Ambasadora Marki Aktywna Bydgoszcz (AMAB) stanowi szczególną formę wyróżnienia, wsparcia i promocji projektów, przedsięwzięć i inicjatyw o zasięgu ogólnopolskim promujących Bydgoszcz poprzez sport. Każdego roku w mieście odbywa Się mnóstwo sportowych przedsięwzięć. Biegamy, jeździmy na rowerach, pływamy. Chcemy wesprzeć najciekawsze projekty, które staną się Ambasadorami Marki Aktywna Bydgoszcz. Na jeden projekt można uzyskać maksymalnie 130 000 zł dofinansowania. Umowy zawarte z podmiotami wyłonionymi w konkursie będą umowami wieloletnimi, zawartymi na trzy lata (2020-2022).

Na zgłoszenia czekamy do 10 lutego. Wyniki konkursów zostaną ogłoszone na początku marca.

Regulaminy konkursów, kryteria oraz wnioski znajdują się TUTAJ.

 

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe