Podaruj Bitcoina na WOŚP! Zbiórka już wystartowała i potrwa do 17 stycznia

  • 09.01.2020, 09:30
  • KB
Podaruj Bitcoina na WOŚP! Zbiórka już wystartowała i potrwa do 17 stycznia WOŚP Bydgoszcz
Podaruj Bitcoiny ze Sztabem Bydgoszcz. Hasło tegorocznego finału to: "Dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej". Pamiętajcie, przyda się każda - nawet najdrobniejsza wpłata.

Przypominamy, że bydgoski sztab podczas 23. Finału Wielkiej Orkiestry świątecznej pomocy rozpoczął jako pierwszy zbiórkę w elektronicznej walucie Bitcoin. Fundacja WOŚP zawsze szuka najnowszych i najlepszych rozwiązań technologicznych w zakupowanych urządzeniach dla szpitali. W tym roku zbiórkę Bitcoinów dla bydgoskiego sztabu wspiera kanga exchange.

- My z kolei postanowiliśmy wprowadzić rewolucję w kwestowaniu na rzecz Finałów WOŚP i zachęcić społeczność Bitcoin do wsparcia celów jakie stawia przed nami kolejny Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Do tej pory udało nam się uzbierać w Bitcoinach od pierwszej zbiórki: - Podkreślają organizatorzy

23 Finał – 0.73795346 BTC

24 Finał – 2.01500176 BTC

25 Finał – 0.455983 BTC

26 Finał – 0.12237408 BTC

27 Finał – 0.34587163 BTC

W tym roku organizatorzy liczą na dotarcie do szerszego grona społeczności Bitcoin, dlatego zainteresowanych zachęcamy do udostępniania tej informacji.

UWAGA!

Wpłat można dokonywać WYŁĄCZNIE

 do 17 stycznia 2020.

Prosimy nie wpłacać po tym terminie. 

Powyższa zbiórka jest zarejestrowana jako Sztabowa Skarbona Wirtualna.

Wpłaty można dokonać bezpośrednio z bramki kanga.exchange: https://wosp-bydgoszcz.kanga.exchange/.

lub na stronie sztabu http://wosp.bydgoszcz.com/zbiorka-bitcoin/

KB

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe