Prawdziwe karnawałowe deja vu w Światłowni

  • 30.12.2019, 10:16
  • KB
Prawdziwe karnawałowe deja vu w Światłowni Materiały prasowe
3 stycznia, piątek, g. 18:00 w bydgoskiej Światłowni, przy ulicy Świętej Trójcy 15, Barbara Kalinowska przypomni hity karnawałowe lat sześćdziesiątych i siedemdziesiątych. Będzie śpiewnie, będzie muzycznie, nie zabraknie muzycznych konkursów. Jeżeli tanecznie wkraczać w 2020 rok, to tylko w Światłowni i tylko z Barbarą Kalinowską.

Barbara Kalinowska – piosenkarka i kompozytorka, związana z Kujawami. Zdobyła liczne nagrody m.in. Złoty Samowar na Festiwalu w Zielonej Górze w 1979 r., czy też Złoty Pierścień w 1985 r. w Kołobrzegu.

Brała udział np. w festiwalu w Opolu, Spotkaniach Zamkowych w Olsztynie, Giełdzie Piosenki w Lublinie. W 1984 r uzyskała tytuł zawodowy piosenkarki. Była solistką Zespołu Estradowego Pomorskiego Okręgu Wojskowego „Czarne Berety”. Jej głos można było usłyszeć i podziwiać m.in. w Bydgoskiej TV, Radiu Pomorza i Kujaw, telewizji „Trwam” oraz w „Bydgoskiej Szopce”. Nagrała 3 płyty ze swoimi własnymi kompozycjami: „Wpisana w Biel”, „To Kujawy” i „Wybrzeża Ciszy”.

Wstęp-cegiełka na Światłownię – 10 zł, niepełnosprawni, emeryci, studenci-8 zł.

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe