Kto uratuje w tym roku święta? Bezpłatne przedstawienie dla dzieci

  • 20.12.2019, 17:20
  • KB
Kto uratuje w tym roku święta? Bezpłatne przedstawienie dla dzieci Materiały prasowe
Alarm w Krainie Świętego Mikołaja! Zaginęły prezenty, które miały trafić do grzecznych dzieci z całego świata – tak zaczyna się niezwykła bożonarodzeniowa opowieść, na którą zaprasza najmłodszych Centrum Handlowe Auchan Bydgoszcz. Maluchy, które 21 grudnia zasiądą przed sceną teatralną, przekonają się, co tak naprawdę jest najważniejsze w Święta. Wstęp wolny!

Stała się rzecz niesłychana! Wszystkie prezenty przygotowane dla grzecznych dzieci zaginęły. Na ratunek Świętom ruszą mały chłopiec z Brazylii, jego kolega z Polski oraz dziewczynka z Chin. Czy bohaterom spektaklu pt. „Misja Święta” uda się uratować Boże Narodzenie? Przekonają się o tym najmłodsi goście Centrum Handlowego Auchan Bydgoszcz, którzy zasiądą przed sceną teatralną 21 grudnia.

Podczas spektaklu mali widzowie nie tylko wyruszą w pełną przygód bajkową wyprawę, lecz także poznają bożonarodzeniowe tradycje innych krajów. Spotkanie będzie również okazją, aby przekonać się, że przebywanie z innymi oraz świąteczna atmosfera są ważniejsze niż prezenty.

Spektakl pt. „Misja – Święta” odegrany zostanie w 21 grudnia w Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz przy ul. Rejewskiego 3 w Bydgoszczy. Opowieść zostanie zaprezentowana trzykrotnie – o godzinie 13.00, 15.00 oraz 17.00. Wstęp wolny!

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe