Jak powinny wyglądać gadżety promujące Bydgoszcz? Rusza konkurs!

  • 19.12.2019, 15:15
  • KB
Jak powinny wyglądać gadżety promujące Bydgoszcz? Rusza konkurs! fot. ilustracyjna
Urząd Miasta zaprasza do udziału w konkursie na projekt linii gadżetów promocyjnych Bydgoszczy. Prace można wysyłać do 28 lutego 2020 roku. Autor zwycięskiej koncepcji otrzyma nagrodę finansową.

Konkurs ma charakter ogólnopolski i otwarty. Jego przedmiotem jest zaprojektowanie linii gadżetów, które będą w interesujący sposób promowały nasze miasto. Projekt powinien składać się z minimum trzech rodzajów gadżetów.

W konkursie stawiamy na oryginalność, funkcjonalność oraz ekologiczny charakter materiałów promocyjnych.

Nadesłane projekty powinny być projektami autorskimi, oryginalnymi w formie, ale realnymi do realizacji oraz o użytkowym charakterze. Nie jest wymagana specyfikacja techniczna projektowanych przedmiotów. Każdy gadżet musi zawierać logotyp Bydgoszczy.

Autor zwycięskiej koncepcji otrzyma nagrodę finansową w kwocie 2000 złotych brutto.

Prace konkursowe prosimy składać do 28 lutego 2020 r.

Projekt prosimy złożyć osobiście lub przesłać do siedziby Urzędu Miasta Bydgoszczy. Szczegóły dostępne są w Regulaminie Konkursu.

Prace konkursowe zostaną poddane ocenie komisji, której skład zostanie powołany przez Prezydenta Miasta.

Wyniki konkursu będą ogłoszone do 13 marca 2020 r.

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe