Oprowadzanie kuratorskie po wystawie "Wojciech Jakubowski. Księga wyobraźni – miedzioryt"

  • 16.12.2019, 15:03
  • KB
Oprowadzanie kuratorskie po wystawie "Wojciech Jakubowski. Księga wyobraźni… Wernisaż wystawy "Wojciech Jakubowski. Księga wyobraźni – miedzioryt", 28.11.2019 r., fot. Wojciech Woźniak
Wyczółkowskiego w Bydgoszczy zaprasza na oprowadzanie kuratorskie po wystawie "Wojciech Jakubowski. Księga wyobraźni – miedzioryt", na którym będzie można dowiedzieć się więcej o autorze prac, technikach wykonywania i ciekawostkach związanych z powstawaniem ekslibrisów, rycin okolicznościowych i samodzielnych grafik.

Na zwiedzających czeka ponad 200 księgoznaków wybranych z ogromnego, imponującego dorobku artystycznego Mistrza miedziorytu i ekslibrisu. Po wystawie oprowadzać nas będzie kurator wystawy pani Barbara Chojnacka.

Zapraszamy 17 grudnia 2019 r., na godz. 17:00 do Galerii Sztuki Nowoczesnej (ul. Mennica 8, Wyspa Młyńska).

Przypominamy, że wystawę będzie można oglądać do 3 lutego 2020 roku.

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe