LIST DO ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA. Akcja charytatywna Galerii Pomorskiej [WIDEO]

  • 13.12.2019, 11:54
  • KB
LIST DO ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA. Akcja charytatywna Galerii Pomorskiej [WIDEO] Materiały prasowe
Okres Świąt Bożego Narodzenia powinien być radosny i piękny.

Aby umilić ten czas dzieciom, Galeria Pomorska we współpracy z Stowarzyszeniem Bezpiecznego Dziecka oraz Rejonowym Ośrodkiem Pomocy Społecznej na Bartodziejach zorganizowała akcję „List do Świętego Mikołaja”.

Dzieci z najbardziej potrzebujących rodzin, zamieszkujących w rejonie najbliższym do Centrum Handlowego Galeria Pomorska, napiszą listy do Świętego Mikołaja. Autorzy trzech najpiękniejszych zostaną obdarowani wymarzonymi prezentami.

Dla wszystkich dzieci przygotowane zostaną również miłe upominki.

Wręczenie prezentów odbędzie się 14 grudnia, podczas Nocy Zakupów, gdzie gościem specjalnym będzie Małgorzata Rozenek-Majdan.

Najciekawsze listy zostaną opublikowane na Facebooku Galerii Pomorskiej oraz będą czytane na antenie Radia Eska, które jest patronem akcji.

FILM:

https://www.youtube.com/watch?v=jaLJcX-VP-c

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe