Masz pomysł na logo Teatru Kameralnego? Podziel się nim! [KONKURS]

  • 13.12.2019, 11:40
  • KB
Masz pomysł na logo Teatru Kameralnego? Podziel się nim! [KONKURS] Wizualizacja
Dyrektor Teatru Kameralnego w Bydgoszczy ogłosił konkurs na logo instytucji. Prace można nadsyłać do 7 stycznia 2020 roku do północy. Wyniki poznamy 10 stycznia.

Teatr Kameralny w Bydgoszczy jest nową instytucją kultury powołaną w marcu br. przez Radę Miasta Bydgoszczy. Misją Teatru jest prezentowanie oferty, która w sposób nowoczesny i atrakcyjny będzie trafiać do szerokiego grona młodych widzów – dzieci i młodzieży, ale też osób dorosłych.

Celem konkursu jest wyłonienie projektu logo, które będzie stanowić podstawę do opracowania systemu identyfikacji wizualnej tej instytucji, zarówno w formie papierowej, jak i elektronicznej. Będzie wykorzystywane w związku z działalnością teatru oraz w Internecie. Logo pojawi się na wizytówkach, papierze listowym, plakatach, ulotkach, nośnikach reklamy zewnętrznej i gadżetach promocyjnych. Od uczestników konkursu oczekuje się oryginalnych projektów graficznych nawiązujących zarówno do tradycji dawnego Teatru Kameralnego, którego scena mieściła się w miejscu nowo powstającej siedziby teatru, jak również do jego nowej misji. Każdy z uczestników może zgłosić maksymalnie 3 różne propozycje logo.

Prace będzie oceniać komisja konkursowa w składzie: Mariusz Napierała, dyrektor Teatru Kameralnego w Bydgoszczy (przewodniczący komisji), prof. Tomasz Bogusławski z Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku i Arkadiusz Klucznik z wrocławskiej filii Akademii Sztuk Teatralnych. Po wyborze zwycięskiego projektu przez komisję konkursową, zwycięzcy zostanie powierzone przygotowanie identyfikacji wizualnej (księga znaku) Teatru Kameralnego w Bydgoszczy.

Wszystkie informacje dotyczące konkursu znajdują się w regulaminie, dostępnym na stronie Teatru www.teatrkameralny.comw zakładce ogłoszenia. Pytania prosimy kierować na adres: [email protected]

Wyniki zostaną ogłoszone 10 stycznia 2020 roku do godz. 16.00.

Warto wiedzieć:
Teatr Kameralny w Bydgoszczy został powołany do życia w marcu br. na mocy uchwały Rady Miasta Bydgoszczy. Jego pracami kieruje dyrektor Mariusz Napierała wybrany w drodze konkursu w maju 2019 r. Powołanie z rąk Prezydenta Rafała Bruskiego odebrał w listopadzie br. Od tego momentu rozpoczęła się budowa zespołu oraz tworzenie programu artystycznego i edukacyjnego.

W swojej ofercie programowej Teatr Kameralny będzie realizować wydarzenia adresowane w szczególności do najmłodszych widzów – dzieci i młodzieży. Nie zabraknie wydarzeń dla dorosłych, w tym także seniorów. Więcej na temat inwestycji można znaleźć TUTAJ. Do czasu ukończenia budowy siedziby przy ulicy Grodzkiej, biuro teatru mieści się w Centrum Kongresowym Opery Nova przy ul. Focha 5.

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe