Pomóż zwierzakom z bydgoskiego schroniska i odbierz choinkę

  • 12.12.2019, 14:37
  • KB
Pomóż zwierzakom z bydgoskiego schroniska i odbierz choinkę fot. ilustracyjna
„Karma Wraca”! Już 15 grudnia odbędzie się druga edycja jednej z najciekawszych corocznych inicjatyw realizowanych przez CH Focus w Bydgoszczy. I tym razem centrum handlowe zaprasza do współpracy wszystkich, którzy kochają zwierzęta i chcą przyczynić się do poprawy ich losu. Każdy, kto tego dnia przyniesie do centrum handlowego żywność dla psów lub kotów, bądź inne potrzebne zwierzakom rzeczy, otrzyma w prezencie od CH Focus… świąteczną choinkę!

Akcja „Karma Wraca”, której motywem przewodnim jest zapewnienie zwierzakom w schroniskach ciepłej zimy, jest organizowana w CH Focus w Bydgoszczy już po raz drugi. W wydarzeniu może wziąć udział każdy – wystarczy przynieść pożywienie dla zwierząt (karmy dla psów i kotów) bądź materiały służące do ocieplania boksów (kołdry, koce i inne tkaniny). Wszystko to będzie można zostawić w zlokalizowanej na placu przed centrum handlowym specjalnie wydzielonej strefie. Tam też, w zamian za pomoc dla schroniska, każdy darczyńca może odebrać świąteczny prezent od bydgoskiego centrum – żywą pachnącą choinkę.

 

- CH Focus w Bydgoszczy od zawsze wspiera ciekawe inicjatywy i integruje lokalną społeczność wokół ważnych społecznie projektów. W ubiegłym roku odzew mieszkańców Bydgoszczy na pomoc zwierzakom ze schroniska był tak wielki, że przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania. Dzięki temu mogliśmy przekazać Schronisku dla Zwierząt w Bydgoszczy wszystkie potrzebne rzeczy dla ich podopiecznych. Mam nadzieję, że i w tym roku bydgoszczanie nie zawiodą.Mówi Gregory Pertus, dyrektor CH Focus w Bydgoszczy.

 

Dzięki zaangażowaniu mieszkańców Bydgoszczy oraz osób pracujących przy organizacji eventu w ubiegłym roku, udało się zebrać m.in. ponad pół tony karmy suchej, ponad 50 kg żwirku dla kotów, blisko 60 kg karmy mokrej, około 200 sztuk kocy, ręczników i kołder, a także wiele przysmaków, zabawek i akcesoriów dla zwierząt.

 

Akcja „Karma Wraca” odbędzie się w niedzielę, 15 grudnia, na placu przed CH Focus w Bydgoszczy, w godzinach 12.00 – 18.00.

 

Więcej informacji na temat wydarzenia oraz regulamin akcji można znaleźć na stronie: www.focusbydgoszcz.pl

KB

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe