Arkada Invest przekazała swoją Szlachetną Paczkę

  • 10.12.2019, 18:11
  • KB
Arkada Invest przekazała swoją Szlachetną Paczkę Materiały prasowe
6 grudnia mikołajkowa delegacja dewelopera Arkada Invest dostarczyła Szlachetną Paczkę potrzebującej rodzinie.

Za nami weekend cudów, czyli kolejny finał Szlachetnej Paczki, jednej z najbardziej rozpoznawalnych akcji społecznych w Polsce. W tym roku pomoc otrzymało aż 130 rodzin z Bydgoszczy. Jak co roku w akcję tę angażują się również znane lokalne, bydgoskie firmy. Tegoroczną edycję zdecydował się wesprzeć także deweloper Arkada Invest, przekazując dary dla wybranej rodziny.

Spośród wielu potrzebujących w naszym regionie firma Arkada Invest wybrała Panią Weronikę i jej rodzinę przygotowując Szlachetną Paczkę. Pani Weronika od 10 lat samodzielnie wychowuje 4 dzieci. Mimo pracy na pełen etat nie jest w stanie zaspokoić wszystkich potrzeb rodziny. Właśnie dlatego tak ważna jest okazanie wsparcia.

W pomoc rodzinie zaangażował się zarówno Zarząd, jak i cały zespół Arkady kompletując zestaw najpotrzebniejszych rzeczy: od odzieży, przez żywność, artykuły szkolne, po środki czystości i inne podarunki, które sprawią, że zbliżające się Święta będą pełne radości. W piątek, 6 grudnia mikołajkowa delegacja dostarczyła prezenty, by te docelowo trafiły do rąk własnych wspaniałej, kochającej się rodziny.

- Grudzień, Mikołajki, a niedługo po nich Święta Bożego Narodzenia to szczególny czas, w którym warto pamiętać o potrzebujących. Razem możemy więcej, a wystarczy tak niewiele, by sprawić innym ogromną radość. – Dodaje Wioleta Daniłowska, Kierownik Działu Sprzedaży w firmie Arkada Invest.

 

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Arkada
Arkada 12.12.2019, 19:50
Cóż za bezinteresowność!!! a nie... to przecież to reklama dla firmy arkada invest.

Pozostałe