Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

W Kujawsko-Pomorskim Urzędzie Wojewódzkim odbyła się Wigilia przedstawicieli administracji rządowej

Wczoraj (9.10) w Kujawsko-Pomorskim Urzędzie Wojewódzkim odbyło się spotkanie wigilijne przedstawicieli administracji zespolonej i niezespolonej, wojska oraz instytucji współpracujących z administracją rządową. W spotkaniu wzięli udział m.in. JE Ks. bp Jan Tyrawa, minister rolnictwa i rozwoju Jan Krzysztof Ardanowski, wojewoda Mikołaj Bogdanowicz, nadbryg. Janusz Halak oraz insp. Paweł Spychała.
W Kujawsko-Pomorskim Urzędzie Wojewódzkim odbyła się Wigilia przedstawicieli administracji rządowej

Autor: KPUW

To pierwsze tego typu spotkanie zorganizowane przez przedstawicieli administracji zespolonej.

„Dziękuję Państwu za przybycie na naszą uroczystość, która – mam nadzieję – na stałe zagości w kalendarzu naszych spotkań. Z całego serca życzę, aby nadchodzące święta Bożego Narodzenia pozwoliły nam wszystkim znaleźć czas dla rodziny, dla najbliższych, dla przyjaciół, ale też dla tych, którzy potrzebują wsparcia. Radosnych, błogosławionych świąt!”- mówił Mikołaj Bogdanowicz.

Symboliczne łamanie się opłatkiem poprzedził koncert chóru Collegium Medicum pod kierownictwem prof. Janusza Staneckiego oraz Anny Kocent. Utytułowany chór zaprezentował najpiękniejsze kolędy w aranżacji prof. Józefa Świdra.

Organizatorami wydarzenia byli Wojewoda Kujawsko-Pomorski Mikołaj Bogdanowicz, Kujawsko-Pomorski Komendant Wojewódzki Państwowej Straży Pożarnej w Toruniu nadbryg. Janusz Halak oraz Komendant Wojewódzki Policji w Bydgoszczy insp. Paweł Spychała.



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

POGODA
STARY RYNEK

Reklama
Reklama
Reklama Zobacz dane na żywo!
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Grzegorz Treść komentarza: A konkretnie? Data dodania komentarza: 10.06.2026, 13:40 Źródło komentarza: Komunikat Wojewody Kujawsko-Pomorskiego Autor komentarza: Student Treść komentarza: Ale bełkot Data dodania komentarza: 10.06.2026, 06:59 Źródło komentarza: Komunikat Wojewody Kujawsko-Pomorskiego Autor komentarza: <a href=“https://apartamentobrasil.com/“>kasia</a> Treść komentarza: Świetnie napisany artykuł, który bardzo dobrze przedstawia opisywany temat, to rzadkie!! Data dodania komentarza: 4.06.2026, 11:02 Źródło komentarza: Od środy obowiązek używania kasków przez młodych rowerzystów i kierujących e-hulajnogami Autor komentarza: Jaw4don Treść komentarza: Czyta się to jak jakiś bełkot o historię chodzi o jaką historię czego historie o smaki kogo smaków nic nie jest tutaj napisane normalny bełkot Data dodania komentarza: 30.05.2026, 20:29 Źródło komentarza: Fordon zaprasza na "Wiślane Wici". Historyczny piknik i rejsy po rzece już 30 maja Autor komentarza: Izabela Treść komentarza: Kobieto ogarnij się jak chcesz żeby dzieciar kąpał się w skażonej widzie z patologuą to może potem walczyć o życie. To jest najgłupszy pomysł. Tam jest piękny park do spacerów i obserwacji przyrody i ptaków drzew i roślin. Zniszczą ostatnie zielone miejsca w tym mieście. Mieszkam w pobliżu więc takich ptaków jak tam nie ma i już nie będzie. To jest unikatowe miejsce. Basen powinien być przy Astorii tak jak było kiedyś. Tam jest projekt bardzo interesujący i mądry na basen. Zapoznaj się a potem się wypowiadaj. Data dodania komentarza: 29.05.2026, 01:10 Źródło komentarza: W Bydgoszczy powstanie kąpielisko w Parku Centralnym. Budowa ruszy w 2026 roku Autor komentarza: Izabela Treść komentarza: Co za brzydactwo. Projektant powinien się wstydzić takie szkaradztwo. Co to ma być? To oszpeci nabrzeże. Nie jest potrzebne żadne kąpielisko w tym miejscu. Tam jest piękna przyroda i ptaki. Mieszkam w pobliżu i zbieranie się na noc ptaków to jest coś fascynującego. Rano wylatują to jest prawdziwe piękno. Data dodania komentarza: 29.05.2026, 01:03 Źródło komentarza: W Bydgoszczy powstanie kąpielisko w Parku Centralnym. Budowa ruszy w 2026 roku
NAPISZ DO NAS

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas.

Reklama