"Świadomy senior" w Bydgoszczy

  • 09.12.2019, 11:55
  • KB
"Świadomy senior" w Bydgoszczy Materiały prasowe
Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Bydgoszczy serdecznie zaprasza na spotkanie pod hasłem „Świadomy senior”, organizowane w ramach projektu „Bezpieczny e-senior”.

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. dr. Witolda Bełzy w Bydgoszczy od września br. realizuje projekt pn. Bezpieczny e-senior, który uzyskał dofinansowanie ze środków EFS (nabór 1/G/2019 Stowarzyszenia Bydgoskiej Lokalnej Grupy Działania „Dwie Rzeki”). W ramach projektu odbędzie się bezpłatne spotkanie pod hasłem „Świadomy senior” na które zapraszamy wszystkich, nie tylko osoby w wieku 60+.

W programie przewidziano warsztaty W tyglu bożonarodzeniowych ozdób, w czasie których będzie okazja do wykonania dowolnych ozdób świątecznych, zwiedzanie Biblioteki Bernardynów oraz Introligatorni, prezentację prac artystycznych wykonanych przez uczestników projektu oraz wykłady m.in. Senior i kultura - dr. Michalina Radzińska, Sekrety urody: prawidłowo dobrana pielęgnacja kosmetyczna, Odżywianie a sprawność intelektualna – dr. Agnieszka Kudanowska.

Spotkanie odbędzie się we wtorek 10 grudnia w Bibliotece Głównej przy ul. Stary Rynek 24 w Sali Odczytowej w godzinach 10.00-14.00.

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe