Mikołajkowy Jarmark Świąteczny i Poranek Muzyczny

  • 06.12.2019, 13:20
  • KB
Mikołajkowy Jarmark Świąteczny i Poranek Muzyczny fot. ilustracyjna
Serdecznie zapraszamy na Mikołajkowy Jarmark Świąteczny do "Wiatraka" w niedzielę (8 grudnia).

W tym roku wydarzenie będzie przepełnione atrakcjami.
 

Oto jego program:
10:15 – Poranek Muzyczny dla dzieci z rodzicami “Grająca choinka”.
12:30 – Rozstrzygnięcie naszego konkursu na “Najpiękniejszy Wieniec Adwentowy”.
13:00 – Wspólne śpiewanie kolęd w różnych językach świata – hiszpańskim, portugalskim, rumuńskim i włoskim. Kolędy przygotowują wolontariusze, którzy przyjechali do nas, by uczestniczyć w projekcie “Hej kolęda, kolęda”.

Na Jarmarku będą mieli swój pierwszy występ, a w kolejnych dniach ruszą do szkół i różnych placówek, by poruszyć temat tradycji świątecznych świata oraz wspólnie z uczniami zaśpiewać kolędy.

W czasie Jarmarku będzie można też napić się rozgrzewającej herbatki świątecznej, spróbować świątecznych wypieków przygotowanych przez DA Martyria i przyjaciół naszej Fundacji.

Nie zabraknie św. Mikołaja wraz z Aniołkami. Dzieci będą mogły sobie zrobić z nim zdjęcie, ale też szepnąć mu na uszko, co w tym roku na gwiazdkę chciałyby dostać.

Znajdziecie Państwo również stoiska z wyjątkowymi ozdobami świątecznymi przygotowanymi przez naszych uczestników z Klubu Seniora, Warsztatów Terapii Zajęciowej oraz uczestników projektu “Inter-art” dla osób niepełnosprawnych. Będzie też stanowisko wolontariuszy GPS i 4don4lord.

Serdecznie zapraszamy!

 

KB

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe