"Pomorskie tajemnice III Rzeszy". Spotkanie z Krzysztofem Drozdowskim

  • 04.12.2019, 14:19
  • KB
"Pomorskie tajemnice III Rzeszy". Spotkanie z Krzysztofem Drozdowskim Materiały prasowe
Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Bydgoszczy serdecznie zaprasza na promocję książki pt. ,,Pomorskie tajemnice III Rzeszy” autorstwa Krzysztofa Drozdowskiego, która odbędzie się na bibliotecznym strychu.

To co ukryte i niezbadane zawsze rozbudza wyobraźnię i chęć poznania. Tak jest również z historią II wojny światowej, która do dnia dzisiejszego kryje jeszcze wiele tajemnic.

Niemal w każdym rejonie naszego kraju natrafić można na niewyjaśnione historie związane z tajnymi eksperymentami, niezbadanymi podziemiami czy też ukrytymi skarbami. Nie inaczej jest na Pomorzu…

Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy!

6.12.2019 r. /piątek/ godz. 18.00

Biblioteka Główna, Stary Rynek 24 (Strych)

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe