Łęgnowo-Wieś z dodatkowym oświetleniem

  • 29.11.2019, 21:17
  • KB
Łęgnowo-Wieś z dodatkowym oświetleniem  fot. ilustracyjna
Jak podaje ZDMiKP, w najbliższych tygodniach ustawione zostaną latarnie przy ul. Wypaleniska. To kolejna ulica w Łęgnowie Wsi, która wyposażona będzie w oświetlenie.

Latarnie ustawione zostaną w pierwszej kolejności na odcinku od ul. Toruńskiej do mostku. Z ulicy korzystają mieszkańcy oraz pracownicy oczyszczalni ścieków. Latarnie mają być uruchomione na początku nowego roku.

Zadanie jest finansowane w oparciu o Bydgoski Budżet Obywatelski. Zarezerwowane na nie jest 40 tysięcy złotych. W ubiegłym roku głosowało na to przedsięwzięcie ponad 70 osób.

W przyszłym roku planowana jest kontynuacja budowy oświetlenia na tej ulicy w kierunku kolejnych zabudowań. Wcześniej na tym osiedlu latarnie ustawiono między innymi na odcinkach ulic Otorowskiej i Toruńskiej.

Więcej informacji o oświetleniu innych ulic znajduje się TUTAJ.

 

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe