Akcja "Skonsultuj z farmaceutą" już w najbliższą sobotę

  • 29.11.2019, 12:11
  • KB
Akcja  "Skonsultuj z farmaceutą" już w najbliższą sobotę Materiały prasowe
W sobotę 30 listopada w godzinach 9.00-16.00 w Centrum Handlowym RONDO odbędzie się akcja prozdrowotna „Skonsultuj z farmaceutą”, podczas której zostanie zwrócona uwaga na chorobę cywilizacyjną – cukrzycę. Podczas wydarzenia mieszkańcy Bydgoszczy będą mogli skorzystać z darmowych badań i konsultacji. Organizatorem akcji jest Polskie Towarzystwo Studentów Farmacji Oddział w Bydgoszczy.

"Skonsultuj z Farmaceutą" to ogólnopolska akcja edukacyjna, podczas której specjalnie przygotowani wolontariusze wykonują całkowicie bezpłatnie podstawowe badania medyczne.

Najbliższa edycja będzie poświęcona profilaktyce i opiece farmaceutycznej w cukrzycy. Klienci CH RONDO będą mogli sprawdzić stężenie glukozy we krwi oraz wykonać pomiar ciśnienia tętniczego i analizę składu ciała. Otrzymane wyniki będzie można bezpłatnie skonsultować z farmaceutą, który zachęci do wprowadzenie w życie zdrowych nawyków mających na celu zminimalizowanie ryzyka chorób cywilizacyjnych.

– mówi Lena Kosiorek, dyrektor Centrum Handlowego RONDO.„Kolejna akcja prozdrowotna w CH RONDO!

Tym razem będziemy zachęcać mieszkańców Bydgoszczy do troski o zdrowie własne i swoich najbliższych po to, aby uniknąć jednej z najczęstszych chorób cywilizacyjnych, czyli cukrzycy. Zapraszamy do CH RONDO, gdzie będzie można posłuchać, jak w prosty sposób wdrożyć zdrowe nawyki w życie”

Badania oraz porady specjalistów w ramach akcji „Skonsultuj z farmaceutą” są bezpłatne.

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe