Chętni do prowadzenia Welcome Desku poszukiwani

  • 28.11.2019, 12:06
  • KB
Chętni do prowadzenia Welcome Desku poszukiwani archiwum Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu
Ratusz szuka chętnych do prowadzenia punktu informacyjnego pn. Welcome Desk w Bydgoskim Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu przy ul. Gdańskiej 5 w 2020 roku. Na oferty czekamy do 18 grudnia br.

Zadanie polega na prowadzeniu punktu informacyjnego, w tym zapewnienie wsparcia merytorycznego, organizacyjnego, technicznego oraz dostępu do infrastruktury i zasobów BCOPW dla organizacji pozarządowych i innych podmiotów prowadzących działalność pożytku publicznego oraz promowanie działań BCOPW we współpracy z pracownikami Zespołu ds. Wspierania Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu Miasta Bydgoszczy.

Konkurs skierowany jest do organizacji pozarządowych oraz innych podmiotów zgodnie z art. 3 ust.3 ustawy z dn. 24 kwietnia 2003 o działalności pożytku publicznego i wolontariacie. Zadanie będzie realizowane od 1 stycznia do 31 grudnia 2020 roku.

Wartość dotacji na realizację projektu w 2020 roku wynosi 90 tysięcy złotych.

Termin składania ofert upływa 18 grudnia br. Oferty prosimy składać na adres: Zespół Wspierania Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu Miasta Bydgoszczy, ul. Gdańska 5, 85-005 Bydgoszcz.

Osoba do kontaktu: Przemysław Biegański – tel. 52 58 59 237, mail: [email protected]

Szczegółowy regulamin można znaleźć tutaj: TUTAJ i TUTAJ.

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe