Przed nami Koncert Galowy VIII Festiwalu Twórczości Osób Niepełnosprawnych "fART"

  • 25.11.2019, 11:24
  • KB
Przed nami Koncert Galowy VIII Festiwalu Twórczości Osób Niepełnosprawnych "fART" Materiały prasowe Zespół Małe TGD
Fundacja "Wiatrak" zaprasza na Koncert Galowy VIII Festiwalu Twórczości Osób Niepełnosprawnych „fART”, podczas którego zaśpiewa zespół Małe TGD.

Trwający w „Wiatraku” VIII Festiwal Twórczości Osób Niepełnosprawnych „fART” (wzięły w nim udział niepełnosprawni z całej Polski) zakończy się w czwartek (28 listopada) Koncertem Galowym – o godz. 18:00 w kościele pw. Matki Boskiej Królowej Męczenników (ul. Bołtucia 5). Po uroczystym przyznaniu nagród i wręczeniu statuetek “Przyjaciel Wiatraka” zapraszamy na koncert grupy Małe TGD.

To profesjonalny zespół dziecięcy, wykonujący muzykę pop z chrześcijańskim przesłaniem. Małe TGD będzie promować swoją najnowszą płytę „Wyspa Skarbów”. Jak oderwać się od smartfona? Którą drogę wybrać? Tego rodzaju pytania na nowej płycie wyśpiewują dzieci z Małego TGD. Nie tylko poruszane tematy, ale również aranżacje utworów są bardzo na czasie.

Płyta zawiera całą paletę nowoczesnych brzmień, rytmy, które rozruszają słuchaczy w każdym wieku, mnóstwo przebojowych fraz i wyjątkowy zestaw dziecięcych głosów z przesłaniem wiary, nadziei i miłości. Prawdziwa Wyspa Skarbów! Za produkcję muzyczną płyty odpowiada autor większości kompozycji Piotr Nazaruk (lider TGD, muzyk Anny Marii Jopek) oraz Mikołaj Trybulec (producent muzyczny Linii Nocnej, Margaret, czy jednego z hitów tegorocznej Eurowizji).

Wstęp na koncert jest wolny. Po koncercie zapraszamy do Domu Jubileuszowego Jana Pawła II na Urodziny “Wiatraka” i pyszny tort.

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe