Przyjdź na II Bydgoskie Targi Wolontariatu

  • 21.11.2019, 16:40
  • KB
Przyjdź na II Bydgoskie Targi Wolontariatu  fot. ilustracyjna
Organizacje pozarządowe pokażą się na II Bydgoskich Targach Wolontariatu. Podczas wydarzenia odbędą się także spotkania i panele dyskusyjne, a na uroczystej Gali rozstrzygnięty zostanie konkurs na Bydgoskiego Wolontariusza Roku 2019. Udział w wydarzeniach jest bezpłatny.

Z okazji Międzynarodowego Dnia Wolontariatu, który obchodzony jest na świecie 5 grudnia, zapraszamy do udziału w II Bydgoskich Targach Wolontariatu połączonych z uroczystą Galą Bydgoskiego Wolontariusza Roku.

Targi to dobra okazja do spotkania przedstawicieli bydgoskich instytucji i organizacji pozarządowych, które angażują wolontariuszy w swoje działania. Uczestnicy będą mogli zapoznać się z ofertą poszczególnych organizacji, zapisać
się na wolontariat, a także spotkać ludzi, którzy mają w sobie zapał do bezinteresownego pomagania innym. W trakcie targów odbędą się prelekcje oraz panele dyskusyjne poruszające tematy związane z wolontariatem, w tym także aspekty prawne działalności w organizacjach pozarządowych.

Po zakończonych targach odbędzie się uroczysta Gala, podczas której zostanie rozstrzygnięty konkurs Bydgoski Wolontariusz Roku 2019, który od lat promuje osoby, które bezinteresownie i z poświęceniem działają na rzecz innych.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Zgłoszenia proszę przesyłać na adres [email protected] w tytule e-maila proszę wpisać II Targi Wolontariatu 5 grudnia. Na zgłoszenia czekamy do 2 grudnia, do godz. 16:00.

Szczegółowe informacje organizacyjne można uzyskać pod nr telefonu 52 58 59 273.

II Bydgoskie Targi Wolontariatu i Gala Bydgoskiego Wolontariusza Roku, 5 grudnia, godz. 13.-18, BCOPiW, ul. Gdańska 5.

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe