Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 16 lutego 2026 06:39
Reklama

Babskie spotkanie w CH Focus w Bydgoszczy

Chwila odpoczynku i błogiego wytchnienia w babskim gronie, porady ulubionych ekspertów na temat pięknego wyglądu, wystrzałowe jesienne makijaże oraz relaksujące zabiegi na dłonie! A do tego jeszcze więcej przyjemności w postaci wyjątkowych upominków i pysznej kawy ze słodką przekąską! To wszystko już wkrótce w CH Focus, które 16 listopada zaplanowało wyłącznie dla pań bardzo inspirujące spotkanie!
Babskie spotkanie w CH Focus w Bydgoszczy

Autor: Focus

Troski o piękny wygląd nigdy dość! Wszystkie panie, którym bliska jest ta idea, CH Focus zaprasza na wyjątkowe wydarzenie pod znakiem inspiracji oraz atrakcji z odrobiną relaksu
i luksusu.

 

Uznani eksperci podpowiedzą, jak zadbać jesienią o modny i atrakcyjny wygląd. Według Angeliny Felchner – stylistki i doradcy wizerunku – wystarczą proste triki ubraniowe, które pozwolą wyeksponować kobiecość. Ważnym elementem codziennej stylizacji jest także wygodna bielizna. Brafitterka z salonu Change Lingerie pomoże dobrać idealną bieliznę, która podkreśli atuty sylwetki. Z kolei eksperci z salonu fryzjerskiego Centrum Stańczyk pokażą, jak ułożyć zjawiskową fryzurę. Do świata kolorowych jesiennych makijaży przeniesie panie marka Inglot. A dzięki Mydlarni u Franciszka odkryją one magię naturalnych kosmetyków, wypróbowując na własnej skórze peelingi do dłoni. Wspólnie spędzony czas uatrakcyjnią im upominki od firm Triumph i Golden Rose oraz poczęstunek w słodkim kąciku kawowym.

 

- Zaplanowaliśmy dla pań naprawdę niezwykły dzień, który będą mogły spędzić tak jak lubią najbardziej – z dala od pośpiechu, oddając się chwilom relaksu. Już w najbliższą sobotę zapraszamy je na kolejne inspirujące spotkanie przy kawie i słodkim poczęstunku, w gronie ekspertów, którzy doradzą im co zrobić, aby wyglądać jeszcze piękniej. Podczas wydarzenia zapewnimy im wiele przyjemności i zadbamy o to, aby spędziły czas w atmosferze relaksu
i odprężenia –
mówi Gregory Pertus, dyrektor CH Focus w Bydgoszczy.

 

Wydarzenie „Przymiarka do jesieni” odbędzie się w CH Focus w Bydgoszczy w sobotę,
16 listopada br., w godzinach 12:00-18:00. Więcej szczegółów na temat wydarzenia oraz oferty centrum można znaleźć na stronie:
www.focusbydgoszcz.pl.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

bezchmurnie

Temperatura: -13°C Miasto: Bydgoszcz

Ciśnienie: 1011 hPa
Wiatr: 13 km/h

STARY RYNEK

Reklama
Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: ZmarzniętyTreść komentarza: Zapraszam inspektorów do budynków bydgoskich szkół - są ferie, nie ma uczniów i nauczycieli więc decyzją prezydenta miasta wyłączono ogrzewanie, ale do pracy przychodzi kadra niepedagogiczna. Dziś w pracy mamy 12 stopni.Data dodania komentarza: 10.02.2026, 08:44Źródło komentarza: Okręgowy Inspektorat Pracy w Bydgoszczy: Nowa infolinia do składania skarg na zbyt niskie temperatury w miejscu pracyAutor komentarza: twuj staryTreść komentarza: K O G O to kurwa obchodziData dodania komentarza: 5.02.2026, 20:35Źródło komentarza: PODSUMOWANIE GASTRONOMICZNE 2025 WEDŁUG SZCZAPYAutor komentarza: Wojciech instruktor narciarstwa zjazdowegoTreść komentarza: Super test, świetne narty o różnych parametrach, duże zaangażowanie ekipy, brakowało mi końcowej ankiety…Data dodania komentarza: 1.02.2026, 21:16Źródło komentarza: Wielki darmowy test nart w MyślęcinkuAutor komentarza: ChrisTreść komentarza: Warto porównać te informacje z tym co pisza "znawcy" z Interii czy Polsatu. Tu przynajmniej widac ze gościu byl w Stanach i pisze to co widzial i ma porównanie.Data dodania komentarza: 31.01.2026, 10:13Źródło komentarza: "Ameryka Trumpa jednak pięknieje". Krótka refleksja trenera sportów walki Ryszarda PujszoAutor komentarza: OlaTreść komentarza: ICE w Polsce !!!!!!Data dodania komentarza: 30.01.2026, 12:46Źródło komentarza: "Ameryka Trumpa jednak pięknieje". Krótka refleksja trenera sportów walki Ryszarda PujszoAutor komentarza: SiernieczekTreść komentarza: Czekamy aż Wojewoda zajmie się dobrostanem ludzi cierpiących od smrodu z Remondisu.Data dodania komentarza: 24.01.2026, 20:25Źródło komentarza: Wojewoda Kujawsko-Pomorski podejmuje zdecydowane działania w sprawie bezpieczeństwa zwierząt w schroniskach w regionie
Reklama
Reklama
NAPISZ DO NAS

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas.

Reklama