Chcesz prowadzić kawiarnię obywatelską? Ratusz czeka na zgłoszenia

  • 05.11.2019, 11:42
  • KB
Chcesz prowadzić kawiarnię obywatelską? Ratusz czeka na zgłoszenia fot. ilustracyjna
Urząd Miasta ogłosił konkurs na najem pomieszczenia do prowadzenia placówki gastronomicznej – kawiarni obywatelskiej w Bydgoskim Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu. Kawiarnia obywatelska mieści się na parterze BCOPiW przy ul. Gdańskiej 5. Na zgłoszenia czekamy do 12 listopada do 12:00.

Bydgoskie Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu niedawno świętowało roczek – uroczyste otwarcie odbyło się 8 października 2018 roku. Centrum, położone w sercu Miasta, jest miejscem stworzonym z myślą o stowarzyszeniach, fundacjach, klubach i wszelkiego rodzaju organizacji działających społecznie i potrzebujących wsparcia w postaci przestrzeni do spotkań, warsztatów, szkoleń czy spotkań założycielskich. Na parterze Centrum działa kawiarenka obywatelska.

W konkursie preferowane są podmioty, o których mowa w art. 3 ust. 2 i 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i wolontariacie z siedziba w Bydgoszczy, w tym spółdzielnie socjalne, prowadzące działalność gastronomiczną. Przy wyborze oferty Komisja będzie kierowała się wysokością zaproponowanego czynszu, propozycją preferencyjnego menu dziennego – tzw. menu obywatelskiego, propozycja preferencyjnego cateringu dla stałych użytkowników BCOPW, doświadczeniem, propozycją działań dodatkowych w kawiarni obywatelskiej integrujących społeczność lokalną, kryterium społecznym.

Umowa zostanie zawarta na 3 lata (od dnia zawarcia umowy).

Oferty prosimy składać do Zespołu ds. Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu przy ul. Gdańskiej 5 (pokój nr 1). Ostateczny termin składania pisemnych ofert upływa 12 listopada o 12:00.

Szczegółowe wymagania i regulamin konkursu na najem pomieszczenia do prowadzenia kawiarni obywatelskiej dostępne są tutaj: https://bip.um.bydgoszcz.pl/struktura_miasta/wydzialy_urzedu_miasta/wydzial_organizacji-pozarzadowych/ogloszenia/Regulamin_kawiarnia.aspx#0

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe