Przyjdź na 22 edycję Targów Mieszkaniowych

  • 04.11.2019, 15:21
  • KB
Przyjdź na 22 edycję Targów Mieszkaniowych archiwum 22. TARGI MIESZKANIOWE - JESIEŃ 2019
Dla wszystkich zainteresowanych bydgoskim rynkiem mieszkaniowym przygotowaliśmy kolejną 22 edycję Targów Mieszkaniowych – jesień 2019, które mimo konkurencji internetu, stale cieszą się dużą popularnością wśród osób poszukujących mieszkań i wyposażenia oraz oczekujących na bezpośrednie spotkania wieloma oferentami rynku mieszkaniowego w jednym miejscu i czasie.

Takie właśnie możliwości stwarzają targi, gdzie oprócz szeregu wystawców promujących swoje inwestycje, urządzenia i usługi, mamy dodatkowo szansę na targowe okazję, rabaty lub bonusy oferowane przy transakcji lub podpisaniu umowy. I to nie wszystko, bo obok korzyści zakupowych lub jeszcze wstępnego rozpoznawania rynku, na zwiedzających czeka dodatkowa oferta praktycznej wiedzy proponowanej podczas seminariów targowych, a także możliwość uzyskania indywidualnych i bezpłatnych porad ekspertów.

Do dyspozycji gości odwiedzających targi będą deweloperzy realizujący inwestycje w Bydgoszczy i w okolicach miasta, występujący z ofertą nowych mieszkań i domów, z ofertą inwestycji planowanych i premierowo prezentowanych na targach, a także z inwestycjami w trakcie realizacji lub już wybudowanymi i dostępnymi w sprzedaży. Gdyby jednak ktoś był zainteresowany propozycjami wtórnego rynku nieruchomości, to również znajdzie na targach ofertę takich mieszkań, które będą wystawiały biura nieruchomości.

Tematyka targów obejmuje również oferty urządzenia i wyposażenia mieszkań i domów, w tym m.in. propozycje systemów zabudowy kuchennej, produkcji mebli klasycznych
i nowoczesnych na wymiar, oraz podłóg, drzwi, akcesoriów, okładzin , płyt z kamienia naturalnego i płytek ceramicznych, oraz innych produktów dla domu i jego otoczenia.

Kolejną propozycją targów jest oferta poradnictwa prawnego i poradnictwa rzeczoznawców majątkowych w zakresie spraw mieszkaniowych oraz poradnictwo architektów, a także organizowane seminaria i wykłady, których tematyka będzie źródłem poradnikowej wiedzy w sprawach związanych z nieruchomościami, a dotyczącymi m.in.: procedur przy kupnie i sprzedaży mieszkania oraz oddzielnie poświęcone tematyce najmu i podnajmu mieszkań. Będą również prelekcje dotyczące tematyki finansowej, związanej z prawidłowym trybem postępowania przy ubieganiu się o kredyt hipoteczny. Szczegółowy program seminariów na www.sawo.pl.

Zapraszamy na 22.Targi Mieszkaniowe JESIEŃ 2019 - 16 i 17 listopada 2019 w godzinach od 10:00 do 16:00. Wstęp na targi jest bezpłatny. Hala IMMOBILE - ŁUCZNICZKA.

Kontakt w sprawie targów tel.: 52 581 10 09 lub 604 635 135 oraz e-mail: [email protected]

Program:

 

Sobota – 16 listopada 2019

godz. 10:00 - 16:00

Targi Mieszkaniowe – ekspozycja otwarta dla zwiedzających

 

Program SEMINARIów - stoisko nr 24

godz. 11:00 - Kredyt hipoteczny krok po kroku
- wykład prowadzi: Łukasz Zalewski, Murator FINANSE, Warszawa

 

godz. 12:00 - 13:30 - Blok poświęcony sprzedaży i zakupowi nieruchomości na rynku wtórnym:

- jak bezpiecznie sprzedać lub kupić wymarzone mieszkanie lub dom, - jak się przygotować do sprzedaży, a jak do nabycia wymarzonego lokum,- na jakie dokumenty zwrócić szczególną uwagę, - z pomocy jakich specjalistów skorzystać, - jak sprawnie
i bezpiecznie przeprowadzić całą transakcję?

 

godz. 13:30 - 14:30 - Strefa indywidualnych porad eksperta w zakresie nabywania
i zbywania nieruchomości na rynku wtórnym.

- wykłady i porady prowadzi: Sabina Libera, licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami (licencja nr 20122), właściciel biura Libera Nieruchomości.

 

DYŻUR EKSPERTów - stoisko nr 30

godz. 12.00 - 15.00 :  Radca prawny - Joanna Siluk 

godz. 11.00 - 14.00Rzeczoznawcy majątkowi - Bydgoski Oddział Polskiego Stowarzyszenia Rzeczoznawców Wyceny Nieruchomości.

 

Niedziela – 17 listopada 2019

godz. 10:00 - 16:00

Targi Mieszkaniowe – ekspozycja otwarta dla zwiedzających

 

Program SEMINARIów – stoisko nr 24

godz. 11.00 - Najczęściej popełniane błędy przy staraniu się o kredyt hipoteczny

- wykład prowadzi: Łukasz Zalewski, Murator FINANSE, Warszawa.

 

godz. 12.00 - 13:30 - Blok poświęcony najmowi/wynajmowi lokali mieszkalnych:

- jak bezpiecznie wynająć własne mieszkanie, - dlaczego warto zawrzeć umowę najmu okazjonalnego, - jak zweryfikować właściciela, a jak najemcę, -  jakich błędów unikać podczas wynajmu, - czy warto skorzystać z oferty podnajmu, - dlaczego nie należy bać się wynajmu średnioterminowego?
 

godz. 13:30 - 14:30 - Strefa indywidualnych porad eksperta w zakresie nabywania
i zbywania nieruchomości na rynku wtórnym.

- wykłady i porady prowadzi: Sabina Libera, licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami (licencja nr 20122), właściciel biura Libera Nieruchomości.

 

DYŻUR EKSPERTów - stoisko nr 30

11.00 - 14.00 :  Architekci – Studio Architektury AAYE ARCHITEKCI

KB

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe