Dodatkowe linie komunikacji miejskiej już kursują

  • 31.10.2019, 15:01
  • KB
Dodatkowe linie komunikacji miejskiej już kursują KB
Jak podaje ZDMiKP, dziś (31 października) uruchomione zostały pierwsze linie specjalne, które ułatwiają dojazd do bydgoskich cmentarzy. Jutro, w dniu Wszystkich Świętych (1 listopada) komunikacją miejską będzie można podróżować za darmo.

Linia nr 108 łączy osiedle Kapuściska przez Trasę Uniwersytecką z osiedlem Leśnym. Linia nr 109 zapewnia bezpośrednie połączenie Fordonu przez trasę WZ z Osową Górą.

Natomiast specjalna linia nr 110 zapewnia dojazd z Błonia na cmentarze znajdujące się w sąsiedztwie  ul. Pileckiego i Artyleryjskiej. Te linie kursować będą do (2 listopada). W piątek (1 listopada) funkcjonować będzie dodatkowo linia nr 107 zapewniająca dojazd na Wiślaną z pętli Przylesie oraz Wyścigowa.

Jutro, w dniu Wszystkich Świętych (1 listopada) komunikacją miejską będzie można podróżować za darmo. Z rozkładami jazdy można zapozanać się TUTAJ.

Więcej informacji o dodatkowych połączeniach w transporcie publicznym w najbliższych dniach znajduje się TUTAJ.

KB

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe