Niedzielne atrakcje podczas Targów Przyjaznych Rodzinie

  • 17.10.2019, 11:09
  • KB
Niedzielne atrakcje podczas Targów Przyjaznych Rodzinie fot. ilustracyjna
W najbliższą niedzielę, 20 października zapraszamy na Targi Przyjazne Rodzinie. Przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji dla najmłodszych, w tym animacje i zabawy, konkursy i gry. W ramach imprezy zaprezentują się firmy przyjazne rodzinie. Targi organizowane są w ramach IV Forum Dużej Rodziny. Wstęp wolny.

To już IV Forum Dużej Rodziny przygotowane specjalnie z myślą o wielodzietnych rodzinach z naszego miasta. Na Targach Przyjaznych Rodzinie zaprezentują się firmy, które włączyły się do programu Bydgoska Rodzina 3+.

Oprócz tego przygotowano mnóstwo atrakcji dla najmłodszych: będą zabawy i animacje, fotobudka, a także gry planszowe i zręcznościowe. Będzie też okazja do wzięcia udział w rodzinnych konkursach, a rodzice będą mogli skorzystać z porad specjalistów, m. in. ze szkół rodzenia. Odbędzie się też gra terenowo-rekreacyjna, a także głośne czytanie dzieciom.

Podczas wydarzenia nastąpi także uroczyste powitanie nowych partnerów Programu Bydgoska Rodzina 3 plus.

Wstęp na imprezę jest bezpłatny!

Targi Przyjazne Rodzinie, niedziela, 20 października, godz. 10:00 - 16:0, Hala Tenisowa na terenie Zawiszy, ul. Gdańska 163

Warto wiedzieć:

W Bydgoszczy w czerwcu 2013 roku ruszył Program Bydgoska Rodzina 3 plus. Uczestniczą w nim duże rodziny, w tym rodziny zastępcze z terenu naszego miasta, które mają trójkę lub więcej dzieci. W ramach programu „Bydgoska Rodzina 3+” wprowadzono Bydgoską Kartę Rodzinną, jako dokument potwierdzający uprawnienia do korzystania z programu.

Do 14 października 2019 roku wydano 30.007 tyś. kart, a do programu przystąpiło 173 partnerów, którzy udzielają zniżek członkom rodzin wielodzietnych.

KB

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe