Poszukiwany znalazca sporej ilości gotówki

  • 16.10.2019, 16:58
  • KB
Poszukiwany znalazca sporej ilości gotówki fot. ilustracyjna
Policjanci z komisariatu na bydgoskim Śródmieściu otrzymali zgłoszenie o zagubieniu znacznej ilości gotówki przez zgłaszającego. Uczciwy znalazca pieniędzy proszony jest o kontakt z policjantami.

Do zagubienia pieniędzy doszło wczoraj (15.10.2019) na terenie Bydgoszczy. Znajdowały się one w dużym woreczku strunowym. Oprócz gotówki było tam też pokwitowanie zawierające imię i nazwisko zgłaszającego.  

Znalazca gotówki lub osoby mające wiedzę na ten temat prosimy o kontakt osobisty z funkcjonariuszami Komisariatu Policji Bydgoszcz-Śródmieście przy ulicy Poniatowskiego 5 lub telefoniczny z dyżurnym jednostki pod numerem telefonu (52) 588 11 59 lub 60 powołując się na znak sprawy L.dz. I-Ew-11997/19.

 

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe