Konkurs na logotyp z okazji 100-lecia powrotu Bydgoszczy do Polski!

  • 15.10.2019, 14:04
  • KB
Konkurs na logotyp z okazji 100-lecia powrotu Bydgoszczy do Polski! fot. ilustracyjna
Zwycięski projekt logotypu „BYDGOSZCZ JEST POLSKA – 1920” będzie oficjalną identyfikacją graficzną miasta w 2020 roku, związaną z obchodami setnej rocznicy powrotu Bydgoszczy w granice Polski. Głosować można w dniach 14 - 27 października br.

Swój głos można oddać w elektronicznej ankiecie, która znajduje się TUTAJ.

Do konkursu zgłoszone zostały 64 prace konkursowe z całej Polski. Komisja konkursowa wyłoniła spośród nich 8 projektów, które zostają poddane ocenie mieszkańców w głosowaniu internetowym. Pięć prac, które w głosowaniu uzyska największą ilość głosów trafi na posiedzenie komisji konkursowej. Spośród nich komisja do 5 listopada 2019 r. wybierze zwycięski projekt.

Logotyp z oficjalnym hasłem „Bydgoszcz jest Polska – 1920” wyłoniony w konkursie, będzie wykorzystywany do celów popularyzatorskich, promocyjnych i korespondencyjnych związanych z obchodami tej wyjątkowej dla naszego miasta rocznicy. Znajdzie się on m.in. na jednym z najwyższych budynków nieopodal Brdy, który obecnie przebudowywany jest na hotel. Nagrodę w wysokości 5 tysięcy złotych ufundowała Grupa Kapitałowa IMMOBILE S.A..

Zapraszamy do głosowania!

Projekty logotypów do pobrania, które biorą udział w konkursie znajdują się TUTAJ.

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe