Podejmij wyzwanie: Wylewanie najdłuższego mydła w Polsce

  • 11.10.2019, 12:49
  • KB
Podejmij wyzwanie: Wylewanie najdłuższego mydła w Polsce fot. ilustracyjna
Z okazji Święta Ulicy Długiej, które odbędzie się 12 października i zarazem odsłonięcia kolejnych Bydgoskich Autografów mamy zaszczyt zaprosić Państwa na niezwykłe wydarzenie - wylewanie najdłuższego mydła w Polsce!

- W zeszłym roku udało nam się razem z mieszkańcami stworzyć 30-metrowe mydło, które następnie rozdaliśmy wszystkich wielbicielom czystości.

W tym roku zamierzamy pobić ten rekord i wylać 50-metrowe mydło! Nikt dotąd tego nie próbował i na pewno z pomocą mieszkańców Bydgoszczy osiągniemy cel.

Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 14:00 przed Muzeum Mydła i Historii Brudu ul. Długa 13. Pomóżcie nam dokonać niemożliwego! - Zachęcają pracownicy Muzeum Mydła i Historii Brudu. 

 

KB

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe