Rajd Rowerowy Galerii Pomorskiej nominowany do prestiżowej nagrody

  • 07.10.2019, 12:56
  • KB
Rajd Rowerowy Galerii Pomorskiej nominowany do prestiżowej nagrody GP
Galeria Pomorska otrzymała wyróżnienie w konkursie PRCH Retail Awards zorganizowanym przez Polską Radę Centrów Handlowych w kategorii Najlepsze wydarzenie (event) roku.

Wyróżniony event to „X Rajd Rowerowy”, który zorganizowany został w czerwcu 2018 roku. W okresie przedwakacyjnym tradycyjnie odbywa się Rajd Rowerowy Galerii Pomorskiej, który zwieńczony jest piknikiem rodzinnym w Miejskim Parku Rozrywki i Wypoczynku „Myślęcinek”. Wydarzenie to za każdym razem ma podobne zasady działania, jednakże w roku 2018 obchodzony był jubileusz wydarzenia.

Rajd rowerowy Galeria Pomorska to największe wydarzenie rowerowe w Polsce. Jubileuszowy X Rajd był najliczniejszym z dotychczasowych Rajdów i ten fakt został wykorzystany w działaniach charytatywnych. Hasło przewodnie rajdu brzmiało: KRĘĆ Z NAMI DLA DOMU DZIECKA! Galeria chciała zaangażować lokalną społeczność, a nie tylko przekazać pieniądze. Komunikaty promocyjne brzmiały: za 2000 uczestników przekażemy 10 000 zł na lokalne domy dziecka (5 zł za każdego uczestnika). W imprezie wzięło udział ponad 2300 rowerzystów i był to spektakularny widok.

Cały peleton zajmował ponad 1 km dwupasmowej ulicy. Czek na 10 000 zł został przekazany w czasie pikniku na mecie Rajdu, a wychowankowie Domów Dziecka jechali cały czas w Rajdzie i potem uroczyście odebrali czek. Gościem specjalnym X edycji Rajdu Rowerowego był Rafał Maślak, który poprowadził rozgrzewkę i całą imprezę. Start Rajdu wyznaczyły dźwięki utworu Bicycle zespołu Queen i przez całą drogę cyklistom towarzyszyła muzyka. Na mecie, w czasie pikniku, każdy rowerzysta mógł bezpłatnie posilić się kiełbaską z grilla i oczywiście napić wody. Dużą frekwencją cieszyły się sportowe konkurencje, w których można było wygrać oczywiście rowery i akcesoria rowerowe. Specjalne miejsce w Rajdzie mieli najemcy Galerii. Każdy z pracowników centrum dostał specjalny pakiet z dodatkowymi gadżetami i każdy traktowany był wyjątkowo.

Wyniki konkursu ogłoszone zostaną w najbliższy czwartek, 10 października 2019 roku.

Galeria Pomorska to najdłużej działające centrum handlowe na terenie Bydgoszczy. Znajduje się w nim ponad 130 sklepów, Kino Helios, bogata oferta restauracyjna oraz duży bezpłatny parking dla klientów.

KB

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe