Rondo Fordońskie okiem kamery. Wykroczeń nie brakowało

  • 04.10.2019, 12:07
  • KB
Rondo Fordońskie okiem kamery. Wykroczeń nie brakowało KWP Bydgoszcz
Policjanci z bydgoskiej drogówki kolejny raz przyglądali się zachowaniom kierowców na skrzyżowaniu. Tym razem obserwowali Rondo Fordońskie w Bydgoszczy. Niestety nadal nie wszyscy kierowcy przestrzegają przepisów.

Wczoraj (03.10.2019) przed południem przez blisko 1,5 godziny policjanci przeprowadzili działania z użyciem Mobilnego Centrum Monitoringu. Tym razem pod lupę wzięli Rondo Fordońskie w Bydgoszczy.

Policyjne kamery obserwowały kierujących, którzy nie stosowali się do znajdującego się tam oznakowania, a przede wszystkim sygnalizacji świetlnej i wjeżdżali na rondo na czerwonym świetle.

Dwa patrole zmotoryzowane, w tym jeden motocyklowy znajdujące się na ulicy Jagiellońskiej oraz za mostem Pomorskim były informowane przez obsługę monitoringu o niezdyscyplinowanym kierowcy. Mundurowi zatrzymywali wskazane auto i rozliczali kierowcę za popełnione wykroczenie.

W trakcie działań policjanci ujawnili ośmiu kierowców, którzy wjechali na czerwonym świetle na skrzyżowanie.

Mundurowi zapowiadają kontynuację działań.


 

KB

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe