Hulajnogi blinkee.city ponownie dostępne dla Bydgoszczan!

  • 03.10.2019, 12:41
  • KB
Hulajnogi blinkee.city ponownie dostępne dla Bydgoszczan! Materiały prasowe
3 października w mieście pojawi się nowa, zwiększona flota ekologicznych jednośladów. Pojazdy blinkee.city wracają na bydgoskie ulice po akcji serwisowej. Do dyspozycji mieszkańców trafi 65 jednośladów – powiększenie floty to wynik ogromnego zainteresowania Bydgoszczan ofertą start-upu.

Jakość na najwyższym poziomie

Wszystkie hulajnogi blinkee.city zostały objęte weryfikacją oprogramowania po tym, jak w kilku z nich lokalizacja pojazdu w aplikacji nie zgadzała się z tą faktyczną. – W Bydgoszczy hulajnogi spotkały się z niezwykłym entuzjazmem, dlatego sygnały o niezgodności określania miejsca tych pojazdów potraktowaliśmy jako sprawę najwyższej rangi. Jakość naszej usługi i zadowolenie użytkowników blinkee.city są dla nas sprawą priorytetową. Dlatego wszystkie hulajnogi zostały gruntownie sprawdzone. Podczas akcji serwisowej Bydgoszczanie mogli nadal cieszyć się jazdą na naszych 30 skuterach elektrycznych – mówi Paweł Maliszewski, współzałożyciel blinkee.city.

Mikromobilność w ekomieście

– tłumaczy Paweł Maliszewski. Cieszymy się, że realnie przyczyniamy się do szerzenia idei city sharingu na szczeblu lokalnym i korzystania z proekologicznych rozwiązań, które chętnie wdrażają Bydgoszczanie. Ponadto, zapewniamy świetną rozrywkę oraz alternatywę dla sprawnego przemieszczania się po mieście Wykazują się dużym zainteresowaniem technologicznymi rozwiązaniami, które mają pozytywny wpływ na poprawę stanu środowiska naturalnego. W związku z tym blinkee.city postanowiło zwiększyć ilość hulajnóg z 30 do aż 65 sztuk. – Mieszkańcy Bydgoszczy chętnie korzystają z ekologicznych rozwiązań.

Powrót hulajnóg do Bydgoszczy oraz wprowadzenie w ostatnim czasie nowych flot pojazdów elektrycznych w Tarnowie i w Piasecznie potwierdzają, że blinkee.city wciąż stawia na ekspansję krajową. – W Polsce stale dostrzegamy duży potencjał na rozwój elektromobilności, jednocześnie pamiętamy także, że rozszerzanie floty globalnej musi iść w parze z wysoką jakością usługi. Dlatego, poza regularnym sprawdzaniem stanu technicznego pojazdów, pozostajemy także – dla wygody i bezpieczeństwa naszych użytkowników – w stałym kontakcie z nimi. Posiadamy wykwalifikowany zespół obsługujący naszą całodobową infolinię, dostępną pod numerem +48 (22) 290 25 25. Konsultanci udzielają odpowiedzi na wszelkie pytania i wątpliwości – dodaje Paweł Maliszewski.

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe