Międzynarodowe Mistrzostwa Bydgoszczy na zakończenie udanego sezonu

  • 26.09.2019, 12:54
  • KB
Międzynarodowe Mistrzostwa Bydgoszczy na zakończenie udanego sezonu Materiały prasowe
Za żużlowcami ZOOleszcz Polonii Bydgoszcz niezwykle udany sezon, zakończony awansem do Nice 1. Ligi Żużlowej. Zwieńczeniem zmagań na torze Polonii będą Międzynarodowe Mistrzostwa Bydgoszczy o Puchar Prezydenta Miasta Bydgoszczy. Przedsprzedaż biletów ruszy w poniedziałek, 30 września.

Nie opadły jeszcze emocje po pasjonującym rewanżowym meczu finałowym 2. Ligi Żużlowej pomiędzy ZOOleszcz Polonią Bydgoszcz a Power Duck Iveston PSŻ Poznań, w którym Poloniści niesieni niesamowitym dopingiem publiczności odrobili z nawiązką 28-punktową stratę z Poznania, dzięki czemu wygrali rozgrywki i awansowali do Nice 1. Ligi Żużlowej. ŻKS Polonia Bydgoszcz SA chciałby podziękować wszystkim partnerom, sponsorom i kibicom, a jednocześnie wspólnie z nimi świętować wywalczony awans. Sposobnością ku temu będzie turniej indywidualny „Międzynarodowe Mistrzostwa Bydgoszczy o Puchar Prezydenta Miasta Bydgoszczy”, który odbędzie się w niedzielę, 6 października. Początek zawodów o godzinie 14:30, bramy stadionu zostaną otwarte o godzinie 13:00.

Trwa kompletowanie listy startowej turnieju. W zawodach wystartuje większa część żużlowców ZOOleszcz Polonii, a także zaproszeni goście. Do tej pory start w zawodach potwierdzili Poloniści Kamil Brzozowski, Marcin Jędrzejewski, Josh Grajczonek i podwójny (indywidualnie i w drużynie) Mistrz Świata w wyścigach na długim torze Dimitri Berge. Obok nich w zmaganiach na torze Polonii zobaczymy Andrieja Kudriaszowa, Wadima Tarasienkę oraz Drużynowego Mistrza Polski Brady’ego Kurtza. Pozostałe nazwiska żużlowców, którzy wystartują w bydgoskim turnieju, poznamy na początku przyszłego tygodnia.

ŻKS Polonia Bydgoszcz SA wyszedł naprzeciw kibicom i obniżył ceny biletów w stosunku do tych, które obowiązywały na mecze fazy finałowej 2. Ligi Żużlowej. Przedsprzedaż biletów rozpocznie się w poniedziałek, 30 września, a odbywać się będzie w kasie klubu w budynku administracyjnym w żużlowym parku maszyn (wejście od strony ul. Curie-Skłodowskiej). Kasa czynna będzie od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 - 16:00, a w sobotę w godzinach 10:00 - 14:00.

CENY BILETÓW:

- trybuna główna (miejsca numerowane) - 50 zł

- sektor A (miejsca numerowane) - 25 zł

- sektor B (miejsca nienumerowane) - 20 zł

- ulgowy (sektory A i B  - dla emerytów, rencistów i kobiet) - 15 zł

- Młody Kibic - trybuna główna (dla osób w wieku 7-16 lat - urodzonych w latach 2003-2012) - 20 zł

- Młody Kibic (sektory A i B - dla osób w wieku 7-16 lat - urodzonych w latach 2003-2012) - 10 zł

- dzieci do lat 7 - wejście bezpłatne

 

KB

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe