Bydgoski ratusz zaprasza na Drzwi Otwarte

  • 20.09.2019, 10:51
  • KB
Bydgoski ratusz zaprasza na Drzwi Otwarte KB archiwum
W najbliższą sobotę, 21 września zapraszamy na kolejne, III Drzwi Otwarte Ratusza. Zapraszamy Państwa do zwiedzania gmachu, wzięcia udziału w grze ratuszowej czy rozmów z osobami, które na co dzień współpracują z organizacjami pozarządowymi w Bydgoszczy. Będą też atrakcje dla najmłodszych. Wstęp jest wolny.

Drzwi Otwarte Ratusza odbędą się w tym roku po raz trzeci. Będzie można zwiedzić gabinet Prezydenta, jego zastępców i Przewodniczącej Rady Miasta. Będzie też okazja usiąść na miejscu radnych Rady Miasta i poczuć klimat sali sesyjnej, w której odbywają się sesje Rady Miasta Bydgoszczy. W programie znajdzie się też m.in. gra ratuszowa i gry związane z wiedzą o mieście.

Jak co roku, przewidujemy też szereg atrakcji dla najmłodszych bydgoszczan. Przed Ratuszem zlokalizowana będzie strefa dla dzieci, a w niej m.in. pokazy baniek, dmuchaniec dla najmłodszych dzieci, skręcanie balonów, wata cukrowa, malowanie buziek i konkursy z nagrodami.

Dla wszystkich, którzy chcieliby dowiedzieć się czym zajmują się organizacje pozarządowe w Bydgoszczy, czy poznać bliżej ideę wolontariatu - będzie ku temu okazja. Swoje stanowisko będzie miało Bydgoskie Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu (na co dzień mieści się przy ul. Gdańskiej 5). Będzie okazja, by zadać pytanie czy poznać ngo’sy, które działają w naszym mieście.

Osoby zainteresowane zbliżającym się głosowaniem nad Bydgoskim Budżetem Obywatelskim zapraszamy do rozmów ze specjalistami o projektach i zasadach głosowania.

Straż Miejska zaprezentuje swój radiowóz, zorganizuje mini warsztaty na temat bezpieczeństwa dla dzieci i rozda odblaski.

Drzwi Otwarte Ratusza, 21 września br. w godzinach 12:00 – 17:00, ratusz (ul. Jezuicka 1). Wstęp jest wolny. Zapraszamy!

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe