Jarmark Świąteczny: Poszukiwani wystawcy

  • 19.09.2019, 12:27
  • KB
Jarmark Świąteczny: Poszukiwani wystawcy KB archiwum Jarmark Świąteczny
Miasto Bydgoszcz, wzorem ubiegłego roku, organizuje w grudniu jarmark świąteczny na ul. Mostowej. Tradycyjnie będzie można się rozgrzać przy czekoladzie, grzańcu i barszczu. W ofercie znajdą się pierogi, krokiety oraz gęsina i ryby wędzone. Nie zabraknie serów, wędlin, miodu i świątecznych przetworów.

W związku z organizacją tegorocznego jarmarku, poszukujemy kupców, którzy mogą zaoferować bydgoszczanom ozdoby świąteczne – bombki, stroiki, lampiony, lampki oraz świąteczne rękodzieło.

Chętnych do sprzedaży towaru w czasie jarmarku prosimy o kontakt z Biurem Promocji Miasta i Współpracy z Zagranicą - tel. 58 58 053 lub tel. 58 59 150. Miasto jako organizator jarmarku, w trosce o jakość, atrakcyjność i proponowaną ofertę zastrzega sobie autonomię w doborze wystawców.

Informacje na temat ubiegłorocznego jarmarku świątecznego można znaleźć tutaj: https://www.bydgoszcz.pl/aktualnosci/tresc/bydgoski-jarmark-swiateczny-rozpoczety/

 

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe