Od piątku do niedzieli Targi zoologiczne w Bydgoszczy

  • 10.09.2019, 12:24
  • KB
Od piątku do niedzieli Targi zoologiczne w Bydgoszczy Materiały prasowe
Już za kilka dni, w piątek, sobotę i niedzielę odbywać się będą ogólnopolskie, ale także międzynarodowe Targi zoologiczne Pet Expo w Bydgoskim Centrum Targowo - Wystawienniczym przy ul. Gdańskiej 187. Targi tej branży organizowane są co 2 lata - dotąd w Łodzi, a obecnie po raz pierwszy w Bydgoszczy. Na swoim stoisku Selecta HTC, znany producent zaprezentuje dwa warianty regałów dla sklepów (styl eco) i serie swoich kosmetyków i innych produktów dla zwierząt domowych.

Znany producent powszechnie stosowanych kosmetyków i innych produktów do pielęgnacji zwierząt domowych Selecta HTC na swoim stoisku zaprezentuje produkty:

- preparaty pielęgnacyjne dla małych zwierząt: szampony, odżywki, pochłaniacze zapachów, do utrzymania higieny, perfumy i inne;

- szeroko rozumiane preparaty przeciw insektom: produkty biobójcze oraz ziołowe produkty wspomagające profilaktykę przeciw pasożytom zewnętrznym (w postaci szamponów, lotionów, obróżek, kropli).

Preparaty będą eksponowane na dwóch regałach w zależności od półki cenowej: Basic i Premium (Supreme). - Spodziewamy się, że naszą ekspozycję targową odwiedzą liczni menadżerowie sklepów zoologicznych i hurtowni naszej branży, nie tylko polscy – przewiduje Maria Dragstra, prezes Selecta HTC. - Będziemy mieli możliwość zaprezentowania naszego asortymentu, a zwłaszcza chcemy zainteresować partnerów współpracy produktami Premium Supreme.

- To produkty nowej generacji, przeznaczone również dla zwierząt wrażliwych i młodych, zawierające surowce naturalne i pochodzenia naturalnego – objaśnia Bartosz Piekut, chemik–technolog Selecta HTC.

Na swoim stoisku Selecta HTC po raz pierwszy zaprezentuje dwa warianty regałów dla sklepów (styl eco) - duży do postawienia na podłodze i mały do postawienia na ladzie. - Hurtownie najliczniej kupują “pewniaki”, czyli szampony FAFI 1-5 oraz obroże Max – wylicza Karolina Okoń, specjalistka ds. sprzedaży, która także będzie prezentowała produkty na stoisku Selecta HTC.

Równolegle z Targami zoologicznymi na tym samym terenie Targów Pet Expo przy ul. Gdańskiej 187 w Bydgoszczy odbywać się będą Międzynarodowe Mistrzostwa Groomerów. Selecta HTC jest na tych Targach jednym ze sponsorów. - Ufundowaliśmy puchary i nagrody dla trzech zwycięzców w klasie: “Czyste Rasy” – podkreśla Maria Dragstra. – Ufundowaliśmy również upominki, w postaci naszych produktów dla 50 uczestników konkursu.

Finał Międzynarodowych Mistrzostw Groomerów odbędzie się w niedzielę, 15 września br. Targi zoologiczne w Bydgoszczy potrwają 3 dni. Piątek jest dla profesjonalistów, specjalistów branży, a weekend dla milusińskich i ich opiekunów i wszystkich osób zainteresowanych.

 

KB

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe