Akademia Pana Kleksa w Bydgoszczy

  • 05.09.2019, 20:34
  • KB
Akademia Pana Kleksa w Bydgoszczy Materiały prasowe
Odwiedź słynną Akademię Pana Kleksa i przeżyj niezapomnianą przygodę! W dniach 12-14 września na najmłodszych mieszkańców Bydgoszczy i okolic czekać będzie fantastyczna zabawa w pełnej atrakcji „Akademii Pana Kleksa”. Pokazy magicznej kuchni i lekcje kleksografii, a w tle największe przeboje z filmu to tylko niektóre z niespodzianek, jakie przygotowało dla dzieci CH Focus.

Główną atrakcją trwającego trzy dni wydarzenia będzie spotkanie z Panem Kleksem, który zaprosi najmłodszych do wspólnej zabawy. Pod okiem czarodzieja dzieci poznają sztukę kleksografii i zaśpiewają największe przeboje z kultowego filmu „Akademia Pana Kleksa”, takie jak „Kaczka dziwaczka” lub „Dzik jest dziki”. W akademickiej kuchni maluchy ugotują spektakularne kolorowe dania Ambrożego Kleksa, a podczas zajęć plastycznych wykonają zwierzątka z modeliny. Miłośnicy bajek będą mogli wziąć udział w quizie sprawdzającym wiedzę na ich temat, a wszyscy, którzy ukończą kurs w słynnej Akademii, otrzymają pamiątkowe dyplomy i… kolorowe piegi!

- Wraz z początkiem roku szkolnego zapraszamy dzieci do pobudzającej ich kreatywność bajkowej zabawy w Akademii Pana Kleksa. Historia słynnej akademii fascynuje kolejne pokolenia, a Pan Kleks to jeden z ulubionych dziecięcych bohaterów. Stworzony przez niego wyjątkowy świat odtworzymy podczas organizowanego przez nas wydarzenia, w którym mogą wziąć udział nie tylko najmłodsi. Gwarantujemy pełne emocji atrakcje i niepowtarzalną magiczną atmosferę zapewnia Gregory Pertus, dyrektor CH Focus w Bydgoszczy.

„Akademia Pana Kleksa” w CH Focus odbędzie się w dniach 12-14 września, w godz. 12:00
– 18:00
. Udział w akcji jest bezpłatny.
Szczegółowe informacje dotyczące imprezy oraz oferty CH Focus można znaleźć na stronie www.focusbydgoszcz.pl.

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe